Referatai

Interneto atsiradimo

9.8   (3 atsiliepimai)
Interneto atsiradimo 1 puslapis
Interneto atsiradimo 2 puslapis
Interneto atsiradimo 3 puslapis
Interneto atsiradimo 4 puslapis
Interneto atsiradimo 5 puslapis
Interneto atsiradimo 6 puslapis
Interneto atsiradimo 7 puslapis
Interneto atsiradimo 8 puslapis
Interneto atsiradimo 9 puslapis
Interneto atsiradimo 10 puslapis
Interneto atsiradimo 11 puslapis
Interneto atsiradimo 12 puslapis
Interneto atsiradimo 13 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Darbo tema labai aktuali šių laikų visuomenei. Internetas - pasaulio kompiuterinių tinklų sistema, kurios žinioje yra didžiulis duomenų, programų, dokumentų ir kitokios informacijos kiekis, ir kuri leidžia asmenį kompiuter įnaudoti tos informacijos paieškai, tiesiogiai bendrauti su daugiau nei 35 milijonais šio milžiniško tinklo vartotojų.
Tyrimo objektas – internetas.
Tyrimo tikslas: išsiaiškinti interneto funkcijas.
1.INTERNETO ATSIRADIMO ISTORIJA
Internetas - pasaulio kompiuterinių tinklų sistema, kurios žinioje yra didžiulis duomenų, programų, dokumentų ir kitokios informacijos kiekis ir kuri leidžia asmeninį kompiuterį naudoti tos informacijos paieškai.
Interneto pradžia siekia „Šaltojo karo“ laikus. Maždaug prieš trisdešimt metų RAND korporacija, viena šaltojo karo mąstymo gigantų, iškėlė strateginę problemą, kaip JAV valdžios galės palaikyti ryšį po atominio karo?
Poatominei Amerikai reikia sukurti valdomą ir kontroliuojamą kompiuterinį tinklą, kuris sujungtų miestą su kitu miestu, valstiją su kita valstija. Kaip šis tinklas gali būti apsaugotas nuo atominės bombos griaunamojo ir elektromagnetinio smūgio, kai jo Jungtys ir elektriniai kabeliai yra svarbiausia
ryšio priemonė? Kaip tinklas pats savaime gali būti valdomas ir kontroliuojamas, jei bet koks centrinis valdžios aparatas, bet kokia centrinė tinklo tvirtovė taptų akivaizdžiu priešo taikiniu?RAND pradėjo ieškoti sprendimo. Viešai jis buvo paskelbtas 1964 metais.
Svarbiausia priimto sprendimo idėja ta, kad "nėra centrinio valdymo", t. y. decentralizuoto tinklo sukūrimas. Dar daugiau, darbas suprojektuotas įvertinus sudraskytą tinklą į gabalus". Visi tinklo mazgai turi būti lygūs išsiunčiant, praleidžiant ir gaunant pranešimus. Pranešimai turi būti dalijami į paketus. Kiekvienas jų pažymėtas adresu. Kiekvienas paketas išeina iš kažkurio šaltinio mazgo ir eina į paskirties mazgą savuoju keliu. Ypatingai triuškinantis dalykas tas, kad patys paketai nėra svarbūs. Tiktai jų galutinis rezultatas yra svarbi informacija. Paketai yra mėtomi iš mazgo į mazgą, daugiau ar mažiau reikalinga tikslo kryptimi, kol jį pasiekia. Jeigu staiga didelė tinklo dalis būtų sunaikinta, tai kitų mazgų darbas nenutrūktų. Nepasiekę tikslo paketai "pakibtų ore", vėliau apsuktų reikalingą ratą ir pasiektų tikslo mazgą, kuris vis tiek egzistuotų.
Šitą pristatymo sistemą galima...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 3233 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • ĮVADAS 3
 • 1. INTERNETO ATSIRADIMO ISTORIJA 4
 • 2. INTERNETO ADRESAI IR KOPIUTERIŲ VARDAI 6
 • 3. PRISIJUNGIMAS PRIE INTERNETO 7
 • 4. INTERNETO RYŠIO PASLAUGOS 9
 • 5. INTERNETO INFORMACIJOS PASLAUGOS 12
 • IŠVADOS 12
 • LITERATŪRA 14

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
13 psl., (3233 ž.)
Darbo duomenys
 • Interneto referatas
 • 13 psl., (3233 ž.)
 • Word failas 111 KB
 • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt