Šperos

Intelektinės nuosavybės teisė

10   (2 atsiliepimai)
Intelektinės nuosavybės teisė 1 puslapis
Intelektinės nuosavybės teisė 2 puslapis
Intelektinės nuosavybės teisė 3 puslapis
Intelektinės nuosavybės teisė 4 puslapis
Intelektinės nuosavybės teisė 5 puslapis
Intelektinės nuosavybės teisė 6 puslapis
Intelektinės nuosavybės teisė 7 puslapis
Intelektinės nuosavybės teisė 8 puslapis
Intelektinės nuosavybės teisė 9 puslapis
Intelektinės nuosavybės teisė 10 puslapis
Intelektinės nuosavybės teisė 11 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

1.1.Intelektinės nuosavybės samprata.skirtingai traktuojama: tai – tam tikra forma išreikšta nauja informacija; nemateriali vertybė; išimtinės asmens teisės į jo intelektinės veiklos rezultatą;autoriaus santykis su jo kūrybos rezultatu; būtinas kultūros ir technologijos pažangos elementas. Ji suvokiama objektyviai – žmogaus intelektinio darbo rezultatas. Tai žmogaus sukurta informacija, atliekanti estetinę, intelektinę, techninę ar kitą funkciją.Pati nuosavybė reiškia – gėrybių, priklausančių savininkui ir sudarančių asmens turtą visuma. Nuosavybės teisė atsiranda teisės normų pagrindu, kaip konkrečių asmenų asmenų teisė į tam tikrą turtą. Svarbiausias bruožas- savininko teisė į turtą nepriklauso nuo kitų asmenų .
1.2. Pagrindiniai teisės aktai,reglamentuojantys intelektinės nuosavybės apsaugą. Intelektinės nuosavybės apsauga įtvirtinama Visuotinėje žmogaus teisių deklaracijoje, Europos Sąjungos pagrindinių teisių chartijoje ir 2000 m. gruodžio mėn. Nicoje priimtoje iškilmingoje deklaracijoje. Tarptautinė apsauga numatyta ir užtikrinta konvencijose, kurias sudarė JTO priklausančios kompetentingos organizacijos (Pasaulinė intelektinės nuosavybės organizacija (OMPI, UNESCO) ir konvencijose, sudarytose regionų lygiu (1973 m. Miuncheno konvencija, įsteigianti Europos patentų biurą ir sukurianti Europos patentą). Tačiau šiuo metu tik TRIPS sutartyje numatytos būtiniausios baudžiamosios priemonės. Komisija pasiūlymu siekia darnumo Bendrijos lygiu įpareigojant valstybes nares numatyti baudžiamąsias sankcijas nacionalinės teisės aktuose ir apibrėžia pažeidimus ir vienodas nuobaudas. 1967 m. Stokholme ikurtos Pasaulines intelektines nuosavybes organizacijos (PINO) steigiamoji konvencija.Pasaulines prekybos organizacijos sutartis. 1999 m.Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymas.2000m.prekiu zenklu istatymas. 2002 m. LR dizaino istatymas. Puslaidininku gaminiu topografiju teisine apsauga.1883. paryziaus konvencija.
1.3. Ar apsaugomas juridinio asmens pavadinimas Lietuvoje?Lietuvos Respublikoje imoniu vardai iki 2004 m. sausio1d. buvo teisiskai saugomi tik juos iregistravus VPB. Registracija vykdyta vadovaujantis 1999m.liepos 1d. priimtu ,,Lietuvos Respublikos firmu vardu istatymu, kuris isigaliojo 2000m.sausio 1d.Nuo 2004 m. sausio 1d. imoniu vardai registruojami valstybineje imoneje ,,registru centras“.dabar imoniu kaip juridinio asmens, pavadinimai registruojami kartu su juridiniu asmeniu valstybes imones ,,registru centras: filialuose, bet sy pavadinima i registra galima itruakti pries 6 menesius iki juridinio asmens iregistravimo. 2.1.Pagrindiniai intelektines nuosavybes teises institutai:1) autoriu teisiu...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 7074 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
11 psl., (7074 ž.)
Darbo duomenys
  • Civilinės teisės špera
  • 11 psl., (7074 ž.)
  • Word failas 162 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią šperą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt