Namų darbai

Individualios aplinkos suvokimas ir asmenybės samprata

9.0   (3 atsiliepimai)
Individualios aplinkos suvokimas ir asmenybės samprata 1 puslapis
Individualios aplinkos suvokimas ir asmenybės samprata 2 puslapis
Individualios aplinkos suvokimas ir asmenybės samprata 3 puslapis
Individualios aplinkos suvokimas ir asmenybės samprata 4 puslapis
Individualios aplinkos suvokimas ir asmenybės samprata 5 puslapis
Individualios aplinkos suvokimas ir asmenybės samprata 6 puslapis
Individualios aplinkos suvokimas ir asmenybės samprata 7 puslapis
Individualios aplinkos suvokimas ir asmenybės samprata 8 puslapis
Individualios aplinkos suvokimas ir asmenybės samprata 9 puslapis
Individualios aplinkos suvokimas ir asmenybės samprata 10 puslapis
Individualios aplinkos suvokimas ir asmenybės samprata 11 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

 Kauno Technologijos Universitetas Ekonomikos ir vadybos fakultetas Modulio „Žmogus ir aplinka“ namų darbas „Individualios aplinkos suvokimas ir asmenybės samprata “ Priėmė: dėst. K. Zdanytė Paruošė: Tadas Stalyga, VV-4/ 1gr. KAUNAS, 2006 Įvadas Šiame darbe bus aptariama asmenybės samprata, jos pasaulio suvokimas, asmenybės raida, vidinio pasaulio susidarymo principai. Bus kalbama kaip aplinka įtakoja individą ir jo raidą bėgant laikui. Panagrinėsime Z. Froido, K. Jungo ir A. Adlerio mintis stengiantis suvokti žmogų. Žmogaus vystimasis Asmenybės negali būti be žmogaus asmeninio vidinio pasaulio, kuris laikui bėgant keičiasi įgaunant naujų žinių, bendraujant su įvairiais žmonėmis ir kaupiant patirtį. Asmenybę įtakoja daugelis išorinių veiksnių: aplinkiniai su kuriais bendraujame, žiniasklaida, gamta ir jos procesai, informacija kuria keičiamės kasdien. Kiekvieną išorinį veiksnį žmogus paima iš aplinkos ir tarsi „suvirškina“ per savo asmenybę ir patalpina savo pasaulyje. Įtakojama aplinkos asmenybė mokosi, tobulėja. Individualios aplinkos formavimasis Individualioji žmogaus aplinka auga kartu su žmogumi, t.y. nuo pat mažumo iki gyvenimo pabaigos, todėl pabandysime viską panagrinėti žingsnis po žingsnio. Tėvų įtaka „Vaiko asmenybės vystimasis labai priklauso nuo tėvų, nes jie ne tik perduodama paveldėjimo galimybes, bet ir sudaro pačią reikšmingiausią jo aplinkos dalį. <...> Tėvai turi rodyti savo vaikams besąlygiškos meilės ir stipraus prisirišimo jausmus. Motina paprastai tampa vaiko vystimąsi labiausiai veikiančiu asmeniu, todėl tarp jo ir motinos susidaro ilgalaikis emocinis ryšys ir vėliau jis labina paklūsta jos nurodymams ir pamokymams nei kitų asmenų“ [1; 16 psl.] Aplinkos veiksniai „ Mokomosios ir auklėjamosios aplinkos sukūrimas ikimokykliniame amžiuje iš esmės nulemia vėlesnių intelektinių, socialiniu ir emocinių galių įgijimo sėkmingumą. <...> Reikia pabrėžti, kad vaikas, kuri pernelyg anksti viska patiria ir įsitraukia į suaugusiųjų bendravimo lygmenį, pasidaro „mažu suaugusiuoju“. Toks vaikas greičiausiai niekuomet nesubręs – liks asmeniu, reikalaujančiu, kad kiti jam tarnautų, tenkintu jo įgeidžius.“ [1; 22 psl.] Identiteto įgijimas „Kalbant apie vaiko mokymą ir ugdymą, reikia paminėti, kad namai yra pirmoji ir geriausioji jo mokykla, jeigu tik tėvai yra pakankamai geri mokytojai.

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1459 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
11 psl., (1459 ž.)
Darbo duomenys
  • Asmenybių psichologijos namų darbas
  • 11 psl., (1459 ž.)
  • Word failas 73 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį namų darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt