Referatai

Indėlių draudimas

9.8   (3 atsiliepimai)
Indėlių draudimas 1 puslapis
Indėlių draudimas 2 puslapis
Indėlių draudimas 3 puslapis
Indėlių draudimas 4 puslapis
Indėlių draudimas 5 puslapis
Indėlių draudimas 6 puslapis
Indėlių draudimas 7 puslapis
Indėlių draudimas 8 puslapis
Indėlių draudimas 9 puslapis
Indėlių draudimas 10 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

1995 metų gruodį buvo sustabdyta Lietuvos akcinio inovacinio ir AB "Litimpeks" bankų veikla. Tuo metu tai buvo vieni stambiausių ir populiariausių Lietuvoje veikiančių bankų. Didžioji Lietuvos gyventojų dalis čia laikė savo santaupas. Todėl sustabdžius jų veiklą žmonės labai sunerimo, ėmė abejoti ir kitų šalies bankų veikla bei juose esančių indėlių saugumu. Visuomenėje kilo nepasitikėjimas bankais, vėliau – panika. Tai paskatino nedelsiant kurti indėlių saugumo mechanizmą. Toks žingsnis tapo būtinybe, siekiant atgauti žmonių pasitikėjimą bankų sistema. Netrukus tų pačių metų gruodžio 21 d. Lietuvos Respublikos Seimas priėmė Lietuvos Respublikos gyventojų indėlių draudimo įstatymą Nr. I-1152, nustatantį gyventojų indėlių, laikomų Lietuvos bankuose, privalomojo draudimo tvarką ir šių indėlių kompensavimo iš Indėlių draudimo fondo lėšų normas. Vadovaudamasi priimtu dokumentu LR Vyriausybė 1996 m. birželio 26 d. įsteigė valstybės įmonę Indėlių draudimo fondą, sudarė jo tarybą bei patvirtino įstatus. Fondo steigėja tapo Finansų ministerija. Fondo įstatiniam kapitalui formuoti valstybė pervedė 30 mln. litų biudžeto lėšų.
1996 m. gruodžio 16 d. Lietuvos Respublikos ūkio ministerijoje buvo įregistruota valstybės įmonė Indėlių draudimo fondas. Ši data laikoma šio fondo įkūrimo diena.
1997 m. kovo 1 d. buvo pradėti drausti gyventojų indėliai.
2001 m. vasario 27 d. Lietuvos indėlių draudimo elementus derinant prie Europos Sąjungos reikalavimų, priimtas Lietuvos Respublikos indėlių draudimo įstatymas Nr. IX-192, kuris praplėtė indėlių draudimo objektą - nuo šiol draudžiami ne tik gyventojų, bet ir įmonių indėliai. Be to, draudėjų gretas papildė kredito unijos. 2002 m. birželio 20 d. priimtas Lietuvos Respublikos indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatymas Nr. IX-975. Šis įstatymas dar labiau praplėtė draudimo objektą, kuris apima ir įsipareigojimų investuotojams draudimą.
2002 metais VĮ Indėlių draudimo fondo pavadinimas pakeistas į VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“.
Referate apžvelgiami: Valstybinė įmonė „Indėlių ir investicijų draudimas“, indėlių draudimas.
Indėlių draudimą administruoja draudimo įmonė Valstybės įmonė „Indėlių ir investicijų draudimas“. Jos steigėjas – Finansų ministerija. Draudimo įmonės buveinė yra Vilniuje, jos adresas –...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2852 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
10 psl., (2852 ž.)
Darbo duomenys
  • Draudimo referatas
  • 10 psl., (2852 ž.)
  • Word failas 96 KB
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt