Pristatymai

Transporto priemonių draudimo (kasko) produktų AB "Lietuvos draudimas", UAB "Ergo Lietuva" ir UAB "IF draudimas" analizė ir vert

10   (2 atsiliepimai)
Ištrauka

• Skirtingos draudimo įmonės siūlo skirtingus transporto draudimo variantus, o tuo pačiu tai reiškia ir skirtingas taisykles, sąlygas, kurioms esant bus išmokama draudimo išmoka. Taigi savo darbe paanalizuosiu AB „ LIETUVOS DRAUDIMAS“, UAB „ERGO LIETUVA“ bei UAB „ IF DRAUDIMAS“ siūlomus transporto priemonių draudimo (KASKO) produktus.
• Darbo objektas - AB „ Lietuvos draudimas“, UAB „ERGO Lietuva“ bei UAB „ If draudimas“ transporto priemonių draudimo produktai.
Darbo tikslas – išanalizuoti minėtų draudimo įmonių teikiamas kasko draudimo paslaugas.
• Apžvelgti UAB „ If draudimas“ siūlomus kasko produktus;
• Palyginti įmones tarpusavyje.
• Kasko draudimas ­– ne gyvybės draudimo rūšis, kuria serijinės gamybos transporto priemonės draudžiamos nuo jų sugadinimo, sunaikinamo ar netekimo dėl avarijos, stichinių nelaimių (audros, potvynio, liūties, krušos, žaibo trenkimo), vagystės, vandalizmo, gaisro. Kasko draudimu taip pat gali būti apdrausta ne gamykloje gamintoje sumontuota transporto priemonės papildoma įranga ( garso aparatūra, išorinės antenos ir pan.)
• Apsidrausdamas kasko draudėjas transporto priemonę veikiančias rizikas perleidžia draudimo įmonei. Galima perleisti tik tam tikras arba visas transporto priemonę veikiančias rizikos. Dažniausiai ne nuo visų rizikų draudžiasi tie, kurie nori sumažinti mokamą draudimo įmoką, arba tie, kurie mano, kad tam tikros rizikos jiems negresia ir neverta už jas papildomai mokėti.
AB „ LIETUVOS DRAUDIMAS“ PRODUKTAI
• Kad būtų lengviau suprasti, kas tai yra kasko, pateiksiu konkrečių draudimo įmonių teikiamus kasko produktus.
• AB „ Lietuvos draudimas“ tinklalapyje pateikiama, kad ši įmonė teikia dviejų rūšių sausumos transporto priemonių, išskyrus geležinkelio transporto priemones draudimą:
• „Transporto priemonės (kasko) draudimas”;
• „Automobilio draudimas nuo avarijos (kasko Eko)“.
• Pirmuoju variantu transporto priemonę galima apdrausti nuo nuostolių, patirtų dėl avarijos, vagystės, nelaimingų atsitikimų ir trečiųjų asmenų nusikalstamos veikos. Apsidraudus šiuo draudimu taip pat suteikiama techninės pagalbos kelyje paslauga, įvykus draudžiamiesiems įvykiams, netikėtai sugedus automobiliui, pasibaigus kurui ir pan.
Jei dėl gedimo ar avarijos, automobiliu neįmanoma toliau važiuoti, AB „Lietuvos draudimas“ transportuoja automobilį į bet kurią Lietuvos vietą, o užsienyje –...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1789 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Skaidrės (.ppt)
Apimtis
27 psl., (1789 ž.)
Darbo duomenys
  • Draudimo pristatymas
  • 27 psl., (1789 ž.)
  • Skaidrės 190 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį pristatymą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt