Namų darbai

Įmonės finansinė analizė: Panevėžio "Minties" vidurinė mokykla

9.2   (3 atsiliepimai)
Įmonės finansinė analizė: Panevėžio "Minties" vidurinė mokykla 1 puslapis
Įmonės finansinė analizė: Panevėžio "Minties" vidurinė mokykla 2 puslapis
Įmonės finansinė analizė: Panevėžio "Minties" vidurinė mokykla 3 puslapis
Įmonės finansinė analizė: Panevėžio "Minties" vidurinė mokykla 4 puslapis
Įmonės finansinė analizė: Panevėžio "Minties" vidurinė mokykla 5 puslapis
Įmonės finansinė analizė: Panevėžio "Minties" vidurinė mokykla 6 puslapis
Įmonės finansinė analizė: Panevėžio "Minties" vidurinė mokykla 7 puslapis
Įmonės finansinė analizė: Panevėžio "Minties" vidurinė mokykla 8 puslapis
Įmonės finansinė analizė: Panevėžio "Minties" vidurinė mokykla 9 puslapis
Įmonės finansinė analizė: Panevėžio "Minties" vidurinė mokykla 10 puslapis
Įmonės finansinė analizė: Panevėžio "Minties" vidurinė mokykla 11 puslapis
Įmonės finansinė analizė: Panevėžio "Minties" vidurinė mokykla 12 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Panevėžio “Minties” vidurinė mokykla yra biudžetinė įstaiga. Nuosavybės teise priklauso valstybei. Ši įstaiga turi juridinio asmens teises ir yra ribotos turtinės atsakomybės. Taigi valstybė (šiuo atveju miesto savivaldybė) neatsako už įstaigos prievoles, o įstaiga, t.y. mokykla, neatsako už valstybės (šiuo atveju miesto savivaldybės) prievoles. Mokykla yra pelno nesiekianti švietimo įstaiga. Jos steigėjas yra miesto savivaldybė. Biudžetinės įstaigos vadovaujasi Lietuvos Respublikos Konstitucija, Lietuvos Respublikos Civiliniu Kodeksu, Lietuvos Respublikos darbo kodeksu, Lietuvos Respublikos biudžeto sandaros, Lietuvos Respublikos biudžetinių įstaigų įstatymais, kitais teisės aktais, biudžetinių įstaigų steigimo dokumentais.
Mokykla yra asignavimų valdytojas. Ji finansuojama iš: valstybės biudžeto, savivaldybės biudžeto pagal asignavimų valdytojo patvirtintą sąmatą. Kitų lėšų šaltinių: paramos, teikiamų paslaugų (patalpų, įrangos nuomos ir kt.) ir finansuojamų projektų, fondų (Europos Sąjungos).
Mokyklos uždaviniai ir funkcijos: organizuoja ugdymo procesą, moko savarankiškumo, teikia visapusišką išsilavinimą, dorines, sociokultūrines, bendrąjį raštingumą, technologinio raštingumo pradmenis, vykdo vidaus auditą.
Iki 2004 m. liepos mėn. įstaiga vadinosi Panevėžio m. 18-oji vidurinė mokykla, o nuo 2004 m. liepos mėn. 8 d. Panevėžio miesto savivaldybės tarybos sprendimu pavadinimas pakeistas į Panevėžio “Minties” vidurinė mokykla.
Ekonominė analizė yra ekonominių procesų ir jų tarpusavio ryšių nagrinėjimas. Įmonėje ji apima visus veiklos parengimo etapus, veiklos procesą, produkto pardavimą praeityje, dabartyje ir ateityje (darbo, materialinio, finansinių išteklių formavimą ir naudojimą, veiklos ekonominius ir finansinius rezuktatus). Finansų analizė susijusi su tam tikros veiklos prognozavimu, planavimu, apskaita ir kontrole. Gavus ekonominę informaciją iš tyrimo subjekto (atsakingų asmenų) ir pasitelkus analizės metodais siekiama įvertinti priimtus sprendimus.
Finansinės analizės tikslas – ne tik įvertinti objektyviai tiriamo objekto finansinės veiklos rezultatus, bet ir įvertinti tų ūkio subjektų priimamų alternatyvų ir vykdomų projektų kokybę ir jų realumą, taip pat išaiškinti projektinių arba planinių užduočių įvykdymo rezultatus, veiksnius, nulėmusius tų rezultatų lygį, įvertinti tuos veiksnius kiekybiškai bei apskaičiuoti finansinės būklės gerinimo galimybes. Visa tai atspindi analizės nuoseklumą. Mes lyginame planus su faktiniais rezultatais ir darome išvadas ar projektas...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 3129 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
12 psl., (3129 ž.)
Darbo duomenys
  • Finansų namų darbas
  • 12 psl., (3129 ž.)
  • Word failas 149 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį namų darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt