1) Liepos 28 d. 1914 m. prasidėjo I Pasaulinis karas.
2) I Pasaulinio karo metu, Japonija prisijungė prie Antantės pusės, tačiau suvaidino tik nedidelį vaidmenį kovodama prieš kolonijines Vokietijos pajėgas Rytų Azijoje.
3) Kai Europos dėmesys buvo sukeltas į Berlyną I Pasaulinio karo metu. Japonija paskelbė karą Vokietijai 1914 m. rugpjūčio 23 d. ir greitai okupavo Vokietijai priklaususias teritorijas Kinijoje.
4) Po 1904–05 Japonijos–Rusijos karo Mandžiūrija pateko į Japonijos kontrolę. 1931 Japonija Mandžiūriją okupavo ir 1932 įkūrė Mandžuko valstybę (paskelbta nepriklausoma šalimi) kuria kontroliavo Kwantung armija (ginkluotosios japonų pajėgos regione). Japonams buvo svarbų išnaudoti Mandžiūrijos akmens anglies ir geležies rūdos išteklius.
1) Po I Pasaulinio karo pablogėja Japonijos ekonominė situacija. Didysis Kanto regiono žemės drebėjimas 1923 m. ir pasaulinė ekonominė depresija dar labiau pagilino krizę.
2) 1930-aisiais, armija perėmė kone visą vyriausybės kontrolę. Dar labiau sustiprino švietimo cenzūra. Karinio jūrų laivyno bei armijos atstovai užėmė daugumą svarbiausių valdžios postų.
1) Tautų Lygos asamblėja 1933 m. pareikalavo, kad japonai išeitų iš Mandžiūrijos, tačiau Japonija pasitraukė iš Lygos.
2) 1937 m. prasidėjo antrasis Kinijos-Japonijos karas. Įvykis greitai išaugo iš mažo incidento į Kwantung armijos, kurie elgėsi gana nepriklausomai nuo konservatyvesnės šalies vyriausybės, vykdytus karinius veiksmus.
3) Japonų pajėgos sugebėjo užimti kone visą Kinijos pakrantę ir įvykdė daugybę rimtų karo nusikaltimų prieš Kinijos gyventojus. Vis dėlto, Kinijos vyriausybė niekada galutinai nepasidavė ir karas tęsėsi iki pat 1945 m.
II Pasaulinis karas Japonijoje
II Pasaulinis karas
1) 1936 m. lapkričio mėn. Japonija buvo pasirašiusi Anti - Kominterno paktą su Vokietija, vėliau ir su Italija. Jo pagrindu 1940m. Buvo pasirašyta trišalės sutartis. Taip susiformavo ašis Berlynas – Roma – Tokijas.
2) Tačiau Japonijos ryšiai su Vakarų partneriais nebuvo intensyvūs.
3) Japonija nepasidavė Vokietijos spaudimui įsijungti į karą prieš Sovietų Sąjungą ir pasinaudojo proga pradėti...
Šį darbą sudaro 601 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!