1. Kūno kultūras mokyklose.
2. Fizinis aktyvumas – viena asmenybės tobulėjimo galimybių.
3. Nauda visam organizmui.
4. Tinkamas fizinis aktyvumas.
5. Fizinio aktyvumo ir sveikatos tarpusavio ryšys.
6. Patarimai prieš pradedant mankštintis.
Išvados
Įvadas
Kūno kultūra – puiki visuomenės fizinio ugdymo priemonė, skatinanti dirbti, mokytis. Kūno kultūros dėka sustipriname savo sveikatą, ilgai išliekame jauni ir energingi.
Ritminė gimnastika yra populiari ir mėgstama fizinės veiklos forma. Ji labiausiai atitinka anatominius, fiziologinius ir psichomotorinius moters organizmo ypatumus. Neatsitiktinai ji įtraukta ir į bendrojo lavinimo mokyklų kūno kultūros programas. Aerobikos pratimų panaudojimas labai platus. Juos sėkmingai galime naudoti pradinukų, vyresniųjų klasių moksleivių kūno kultūros pamokose, užklasinės veiklos būreliuose, studentų kūno kultūros pratybose, aerobikos sveikatingumo grupėse ir kt.
Kiekvienas žmogus nori būti sveikas, stiprus, pasitikėti savimi ir turi tam prielaidų. Bet šių įgimtų prielaidų daugelis žmonių nepuoselėja. Fizinių pratimų įtaka žmogaus organizmui seniai žinoma, o ir pozityvus požiūris į kūno kultūrą yra senas kaip pasaulis.
Dar senovės Graikijoje imtynininkas Milonas rado unikalų būdą, kaip ugdyti savo jėgą ir gerinti fizinį pasirengimą. Jo metodika buvo tokia: kasdien užsikeldavo ant pečių ką tik atvestą veršiuką ir jį nešdavo apie 200 jardų. Milonas tą jautuką nešiodavo tol, kol tas užaugdavo ir jau nepajėgdavo jo panešti. Po tokių treniruočių Milonas tapo stipriausiu imtynininku visoje Graikijoje. Daugelį metų jo niekas neįveikdavo įvairaus lygio varžybose.
Kiekviena epocha turėjo savo požiūrį į žmogaus gyvenimą, savitai vertino žmogaus kūno grožį. Mūsų epochai būdinga didžiulė mokslo ir technikos pažanga, atsiranda naujų mokslo šakų. Visa tai iš žmogaus reikalauja žinių, didelės įtampos, tvirtos valios, fizinio tobulumo. Protiniam darbui reikia stipraus, sveiko kūno.
Pasauliniai karai nenusinešė tiek gyvybių, kiek infarktas, insultas, hipertoninė ir kitos ligos. Kyla klausimas, ar galima išvengti šių ligų? Per praėjusias epochas žmogus norėjo ar nenorėjo, bet turėjo atsinešti vandens iš šulinio, važiuodavo į mišką malkų, pjovė, skaldė, krovė į vežimą. Taigi jis sunkiai fiziškai dirbo. O dabar ko reikia, kad apsirūpintum vandeniu, šiluma ar...
Šį darbą sudaro 8102 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!