Konspektai

Geras informacinių sistemų pasiruošimas egzaminui

10   (1 atsiliepimai)
Geras informacinių sistemų pasiruošimas egzaminui 1 puslapis
Geras informacinių sistemų pasiruošimas egzaminui 2 puslapis
Geras informacinių sistemų pasiruošimas egzaminui 3 puslapis
Geras informacinių sistemų pasiruošimas egzaminui 4 puslapis
Geras informacinių sistemų pasiruošimas egzaminui 5 puslapis
Geras informacinių sistemų pasiruošimas egzaminui 6 puslapis
Geras informacinių sistemų pasiruošimas egzaminui 7 puslapis
Geras informacinių sistemų pasiruošimas egzaminui 8 puslapis
Geras informacinių sistemų pasiruošimas egzaminui 9 puslapis
Geras informacinių sistemų pasiruošimas egzaminui 10 puslapis
Geras informacinių sistemų pasiruošimas egzaminui 11 puslapis
Geras informacinių sistemų pasiruošimas egzaminui 12 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

2. Informacinių sistemų klasifikacija Didelės organizacijos turi keletą IS. Jos specializuotos gamybai, prekybai, apskaitai, finansams, personalui. Kiekvienos srities IS gali būti įvairių lygių. Skirtingos organizacijos turi skirtingas IS toms pačioms funkcinėms sritims. Nėra gerų universalių IS, tinkančių visoms organizacijoms. Kiekviena organizacija turi savo specifiką, tikslus, struktūrą, ir tas pats darbas atliekamas truputį skirtingai. Gera IS privalo būti individualizuota. Pirmosios IS pasirodė 1950 m. Tai buvo duomenų apdorojimo sistemos. Valdymo IS sukurtos 7-ajame dešimtmetyje, Strateginio lygio IS - 9-ajame.Pirmosios IS labai palengvino žemesniojo techninio personalo darbą, o naujausios užėmė strategines pozicijas organizacijose.
3. Kodai, kodavimo sistemaNorint automatizuotai rinkti ir apdoroti informaciją, reikia jai suteikti tokį pavidalą, kad būtų galima kuo paprasčiau panaudoti programinėje įrangoje. Tam naudojamas kodavimas. Kodavimas - tai yra techninės ekonominės informacijos vienos formos užrašų pavertimas tam tikrais kodais. Kodas - tai konkretus sąlyginis tam tikros informacijos žymėjimas. Kodai gali būti raidiniai, skaitmeniniai ir mišrūs. IS kodai turi būti tokie, kad būtų galima tiksliai identifikuoti objektus, išskirti tam tikrus klasifikuojamųjų objektų požymius. Jie turi turėti kuo mažiau ženklų, be to, vieno objekto kodas įvairiuose uždaviniuose ir posistemiuose turi būti tas pats. Informacija IS pateikiama kaip pranešimai - signalai, siunčiami bet kokia eile, bet jų siuntimo pradžia ir pabaiga yra apibrėžtos. Pavyzdžiui, būtina užregistruoti pranešimą, kad automatiniame servise gautas tam tikras skaičius detalių. Pranešimas turės prasmę, kai nurodysime pranešimo pavadinimą, detalių pavadinimą, kada ir iš kur jos gautos, gautų detalių skaičių.
6. specialioji programinė įranga. Taikomųjų programų paketai – tai adaptyvios programos, lengvai pritaikomos vartotojo poreikiams, skirtos duomenų kaupimui bei apdorojimui. Duomenų bankų tvarkymo programos – programos, skirtos duomenų bankų kaupimui, rūšiavimui bei duomenų analizei. Iš tokių paminėtinos programos FoxPro, Microsoft Access, ir kitos. Su jomis patogu atlikti duomenų kaupimą, rūšiavimą, atlikti įvairius informacinius pjūvius, bet jos nepritaikytos sudėtingesniems skaičiavimams, sudėtingų lentelių sudarymui; Duomenų apdorojimo programos – programos skirtos atlikti duomenų kaupimą,...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 7425 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
12 psl., (7425 ž.)
Darbo duomenys
  • Informacijos ir informacinės visuomenės konspektas
  • 12 psl., (7425 ž.)
  • Word failas 188 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt