Konspektai

Gamybos proceso organizavimas

9.8   (2 atsiliepimai)
Gamybos proceso organizavimas 1 puslapis
Gamybos proceso organizavimas 2 puslapis
Gamybos proceso organizavimas 3 puslapis
Gamybos proceso organizavimas 4 puslapis
Gamybos proceso organizavimas 5 puslapis
Gamybos proceso organizavimas 6 puslapis
Gamybos proceso organizavimas 7 puslapis
Gamybos proceso organizavimas 8 puslapis
Gamybos proceso organizavimas 9 puslapis
Gamybos proceso organizavimas 10 puslapis
Gamybos proceso organizavimas 11 puslapis
Gamybos proceso organizavimas 12 puslapis
Gamybos proceso organizavimas 13 puslapis
Gamybos proceso organizavimas 14 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Priklausomai nuo apimties yra išskiriami 3 gamybos tipai: vienetinė, serijinė (mažomis serijomis, vidutinė, didelėmis serijomis) ir masinė gamyba.
čia: mdo – bendras struktūriniame vieneteatliekamų darbų, operacijų skaičius; ndv – bendras struktūrinio vieneto darbo vietų skaičius.
Įvairiems gamybos tipams būdingi šie darbo vietų specializavimo koeficientai: masinei gamybai – 1-3, didelėmis serijomis – 4-10, serijinei – 11-20, gamybai mažomis serijomis – per 20. Vienetinėje gamyboje darbo vietos tam tikroms operacijoms nespecializuojamos: čia tos pačios operacijos arba nesikartoja, o jei kartojasi, tai nereguliariai, atsitiktinai.
Suprantama, kad įvairiuose įmonės cechuose ir baruose gali būti skirtingi darbo vietų specializacijos koeficientai, o kartu ir skirtingi gamybos tipai. Tada visos įmonės bendras gamybos tipas nustatomas pagal vyraujantį pagrindinėje gamyboje darbo vietų specializavimo koeficientą.
Vienetinės gamybos įmonėje gaminama daug skirtingo tipo gaminių, kiekvieno pavadinimo gaminio gamybos apimtys nedidelės. Tie patys gaminiai per metus nesikartoja arba kartojasi neperiodiškai.
Dažniausiai taip gaminami unikalūs gaminiai: turbinos, turbogeneratoriai, unikalios staklės. Vienetinės gamybos metodai taip pat tinkami naujai įsisavinant eksperimentinius gaminius. Čia naudojami universalūs įrengimai, reikia daug kvalifikuotos darbo jėgos.
Priešinga vienetinei – masinė gamyba.
Masinės gamybos įmonės spacializuojasi ilgą laiką (metais) dideliais kiekiais gaminti vieno tam tikro tipo gaminius (kartais – ribotą nomenklatūrą giminingų gaminių). Tokių įmonių pavyzdžiai: automobilių bei traktorių gamyklos, dauguma chemijos pramonės įmonių, radiotechnikos pramonės įmonės, elektros stotys, baldų fabrikai, cemento gamyklos, verpimo bei audimo fabrikai, siuvyklos ir daugelis kitų. Čia gaminių konstrukcija maksimaliaiunifikuota, normalizuota ir standartizuota. Technologinė dokumentacija labai detalizuojama: kiekvienai operacijai ne tik nurodomi atskiri perėjimai ir veiksmai, bet ir jų atlikimo būdas, darbo vietos suplanavimas.
Kiekviena darbo vieta specializuojama tik vienai operacijai atlikti (kartais – dviem – trims panašioms operacijoms), todėl jos atliekamos našiais specialiais įrengimais, automatais, naudojant daug specialių įtaisų ir įrankių. Čia plačios galimybės technologijos ir pagalbines operacijas robotizuoti.
Tokiomis sąlygomis darbininkai operatoriai gali būti žemos kvalifikacijos, bet reikia aukštos kvalifikacijos derintojų.
Palyginti su kitais gamybos tipais, masinė gamyba užtikrina aukščiausią technologinį ir organizacinį...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 3319 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
14 psl., (3319 ž.)
Darbo duomenys
  • Pramonės ir gamybos konspektas
  • 14 psl., (3319 ž.)
  • Word failas 140 KB
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt