Šperos

Finansų teisė ir samprata

10   (3 atsiliepimai)
Finansų teisė ir samprata 1 puslapis
Finansų teisė ir samprata 2 puslapis
Finansų teisė ir samprata 3 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

1.Finansų samprata- Finansai yra viena ekonominių katego­rijų, kuriai būdinga piniginė forma, bet jie nėra tapatūs pinigams. Pinigai yra prekių vertės matas, įmonių sankaupų, gyventojų santaupų, taip pat atsiskaitymo priemonė. O finansų sritis yra siauresnė: jie išreiškia to­kius piniginius santykius, kurie atsiranda sudarant ir panaudojant pinigų fondus — tiek centralizuotus (valstybinius), tiek ir decentralizuotus (namų ūkio, įmonių). Finansai — ekonominiai piniginiai santykiai, kurių pagalba paskirstant ir perskirstant bendrąjį vidaus produktą ir nacionalines pajamas yra sudaromi bei panaudojami decentralizuoti ir cen­tralizuoti pinigą fondai, siekiant vykdyti valstybės funkcijas ir užtikrinti eko­nomikos plėtros sąlygas. 2.Finansų paskirtis - ekonominiai piniginiai santykiai, kurių pagalba paskirstant ir perskirstant bendrąjį vidaus produktą ir nacionalines pajamas yra sudaromi bei panaudojami decentralizuoti ir cen­tralizuoti pinigą fondai, siekiant vykdyti valstybės funkcijas ir užtikrinti eko­nomikos plėtros sąlygas. 3. Finansai ir finansinė valstybės veikla Finansai-piniginiai santykiai siekiant užtikrinti valstybės ek., valstybės uždavinių įgyvendinimo priemonė. Finansai — ekonominiai piniginiai santykiai, kurių pagalba paskirstant ir perskirstant bendrąjį vidaus produktą ir nacionalines pajamas yra sudaromi bei panaudojami decentralizuoti ir cen­tralizuoti pinigą fondai, siekiant vykdyti valstybės funkcijas ir užtikrinti eko­nomikos plėtros sąlygas. 4.Finansų politikos samprata. Finansų politika- pagrindinių priemonių visuma, kurias naudojant ir įgyvendinami pagrindiniai ekonomikos bei kitų politikų tikslai. Valstybės finansų politikos turinį formuojantys elementai:a) Finansų vystymo programų paruošimas ir pagrindimas. Jos formuojamos remiantis ekonomikos dėsnių reikalavimais, visapusiška ūkio vystymosi padėties analize, gamybinių jėgų ir gamybinių santykių vystymosi perspektyvų analize, gyventojų poreikių analize.b)Pagrindinių finansų panaudojimo krypčių einamajam periodui ir tolimesnei perspektyvai nustatymas. Jas nustatant atsižvelgiama į ekonominės politikos nustatytus tikslus, įvertinami tarptautiniai veiksniai ir finansinių išteklių augimo galimybės.c)Veikla, susijusi su nustatytų programų ir tikslų įgyvendinimu, bei šios veiklos kontrolė.Finansų politika išskiriama į: 1)Finansų strategiją- tai ilgalaikė finansų politikos kryptis, besiorientuojanti į tolimesnę perspektyvą ir numatanti stambių, sudėtingų finansinių problemų, atitinkančių nustatytą visuomenės ir valstybės ekonominio bei socialinio vystymosi strategiją, sprendimą. 2)Finansų taktiką- tai konkretus visuomenės ir...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2475 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
3 psl., (2475 ž.)
Darbo duomenys
  • Komercinės teisės špera
  • 3 psl., (2475 ž.)
  • Word failas 69 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią šperą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt