Referatai

Filialai ir atstovybės

10   (1 atsiliepimai)
Filialai ir atstovybės 1 puslapis
Filialai ir atstovybės 2 puslapis
Filialai ir atstovybės 3 puslapis
Filialai ir atstovybės 4 puslapis
Filialai ir atstovybės 5 puslapis
Filialai ir atstovybės 6 puslapis
Filialai ir atstovybės 7 puslapis
Filialai ir atstovybės 8 puslapis
Filialai ir atstovybės 9 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Bet kuris juridinis asmuo gali būti sudarytas tiek iš vieno, tiek iš keleto struktūrinių padalinių. Juridinio asmens padalinių savarankiškumas gali būti skirtingas, t.y. padaliniai gali būti tiek nesavarankiški, integruoti į juridinį asmenį, tiek savarankiškai veikiantys, tik juridinio asmens nustatyta tvarka kontroliuojami bei atskaitingi juridiniam asmeniui. Teisę Lietuvos Respublikoje steigti specifinius, daugiau ar mažiau savarankiškus padalinius turi bet kuris juridinis asmuo, t.y. tiek Lietuvoje, tiek užsienyje registruotos įmonės ir organizacijos.
Filialai ir atstovybės pagal galiojantį LR Civilinį kodeksą yra juridinių asmenų padaliniai, patys neturintys juridinio asmens teisių. Praktikoje dažniausiai juridinių asmenų filialai ir atstovybės yra steigiamos užsienio valstybėse ar kituose miestuose, rajonuose, nei yra pats juridinis asmuo.
Pagrindinis teisės aktas, reglamentuojantis filialų bei atstovybių veiklą, - Civilinis kodeksas, t.y. Civilinio kodekso 2.53 - 2.58 str. Nuostatų, reglamentuojančių filialų ir atstovybių veiklą, yra ir kituose galiojančiuose teisės aktuose. Pavyzdžiui, Akcinių bendrovių įstatymo 4 str. numato, kad bendrovės įstatuose turi būti numatyta sprendimų dėl filialų ir atstovybių steigimo bei jų veiklos nutraukimo priėmimo tvarka, taip pat filialų ir atstovybių vadovų skyrimo ir atšaukimo tvarka, šio įstatymo 9 skirsnis reglamentuoja užsienio bendrovių filialų steigimo Lietuvos Respublikoje tvarką ir kt.
Darbo objektas – juridiniai asmenų padalinai – atstovybės ir filialai.
Darbo tikslas – išnagrinėti filialų ir atstovybių teisinį statusą ir funkcijas.
3. kas atsako už filialo ar atstovybės prisiimtus įsipareigojimus.
Juos padėjo pasiekti sisteminiu ir lyginamuoju metodais atlikta Lietuvos Respublikos teisinės bazės ir jurisprudencijos analizė.
I. Juridinio asmens filialas
1. Filialo požymiai. Juridinio asmens filialas yra struktūrinis juridinio asmens padali­nys, turintis savo buveinę ir atliekantis visas arba dalį juridinio asmens funkcijų.
Juridinio asmens filialas nėra juridinis asmuo. Juridinis asmuo at­sako pagal filialo prievoles ir filialas atsako pagal juridinio asmens prie­voles.
Juridinio asmens požymis yra organizacinis vieningumas. Juridinis asmuo gali turėti įvairių struktūrinių padalinių, kurie gali atlikti įvairias funkcijas. Juridinio asmens struktūrinių padalinių savarankiškumas ga­li būti labai įvairus, struktūriniai padaliniai gali būti integruoti ir sava­rankiški. Juridinio...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2881 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
9 psl., (2881 ž.)
Darbo duomenys
  • Civilinės teisės referatas
  • 9 psl., (2881 ž.)
  • Word failas 85 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt