Diplominiai darbai

Elektroninio termostato projektavimas

9.6   (3 atsiliepimai)
Elektroninio termostato projektavimas 1 puslapis
Elektroninio termostato projektavimas 2 puslapis
Elektroninio termostato projektavimas 3 puslapis
Elektroninio termostato projektavimas 4 puslapis
Elektroninio termostato projektavimas 5 puslapis
Elektroninio termostato projektavimas 6 puslapis
Elektroninio termostato projektavimas 7 puslapis
Elektroninio termostato projektavimas 8 puslapis
Elektroninio termostato projektavimas 9 puslapis
Elektroninio termostato projektavimas 10 puslapis
Elektroninio termostato projektavimas 11 puslapis
Elektroninio termostato projektavimas 12 puslapis
Elektroninio termostato projektavimas 13 puslapis
Elektroninio termostato projektavimas 14 puslapis
Elektroninio termostato projektavimas 15 puslapis
Elektroninio termostato projektavimas 16 puslapis
Elektroninio termostato projektavimas 17 puslapis
Elektroninio termostato projektavimas 18 puslapis
Elektroninio termostato projektavimas 19 puslapis
Elektroninio termostato projektavimas 20 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Mano diplominis darbas – elektroninio termostato projektavimas. Jis dažniausiai naudojamas inkubatoriuose, saugyklose, akvariumuose, buityje ir įvairių šildymo ir šaldymo prietaisų valdymui. Prietaisas yra pagamintas iš paprastų elementų, tačiau jis tiksliai palaiko nustatytą temperatūrą. Gali dirbti su įvairių modelių ir tipų šildytuvais ar kaitinimo elementais.
Būtina spręsti pagrindinį politinį ir ūkinį uždavinį: visokeriopai spartinti mokslinę ir techninę pažangą. Taip pat būtina didinti mokslo ir technikos vaidmenį pramonėje, žemės ūkyje, medicinoje ir kitose sferose. Mokslo ir technikos vystymą labiau orentuoti, sprendžiant socialinius klausimus. Produkcija turi būti aukšto lygio. Todėl būtina mokslo ir technikos lygį pagerinti, išteklius koncentruoti svarbiausiems mokslinės – techninės pažangos kryptimis: radiotechnikos, elektronikos, energetikos, gamybos automatizavimo, jos technologijos vystymui ir naujų medžiagų apdirbimo vystymui. Visus gamtinius išteklius panaudoti taip, kad būtų kuo mažiau žalojama gamta, teršiamas oras, visos medžiagos būtų naudojamos produktyviai.
Kad visa tai būtų pasiekta, būtina pereiti nuo administracinių prie ekonominių vadovavimo metodų, visokeriopai aktyvinti žmogaus veiksmus.
Elektronika – tai mokslo ir technikos šaka, tirianti ir pritaikanti praktikoje elektros krūvininkų judėjimo reiškinius, vykstančius vakuume, dujose, kietuose kūnuose ir skysčiuose. Šitie reiškiniai taikomi įvairiuose elektroniniuose prietaisuose.
Elektronika – veiksminga priemonė darbo našumui ir gamybos efektyvumui didinti, gamybai valdyti, taip pat svarbus akstinas mokslo ir technikos pažangai.
Diplominiame darbe, elektroninio termostato projektavime atlieku informacijos šaltinių apžvalgą. Reikalinga susipažinti su naujovėmis, suvokti naujų technologijų taikymo galimybes. Todėl projetavimo metu daug peržiūrėta techninės literatūros, pasinaudota interneto svetainėmis.
Elektroninis termostatas bus maitinamas iš kintamos srovės tinklo 230V. Tam projekte paskaičiuoju maitinimo šaltinį ir parenku jam elementus.
Parinkęs principinę elektrinę schemą, išbandžius ją, sprendžiu konstrukcijos išpildymą. Prietaisas turi būti patrauklaus dizaino, patogus naudoti. Jungikliai išdėstomi patogioje padėtyje.
Atlieku ekonominius skaičiavimus. Pelningumo taškas pasiekiamas gaminant 68 vnt.
PROJEKTO TIKSLAI
Pagrindinis tikslas kurį siekiau įgyvendinti projektavimo metu, tai teorinių žinių pritaikymas praktiniame darbe. Daugeliui šildymo ar temperatūros palaikymo įrengimų valdymui yra naudojami elektroniniai termostatai.
Mano projektavimo tikslas ir yra suprojektuoti elektroninį termostatą, kuriame panaudotos šiuolaikinės technologijos. Viena...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 5149 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
31 psl., (5149 ž.)
Darbo duomenys
  • Elektronikos diplominis darbas
  • 31 psl., (5149 ž.)
  • Word failas 468 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį diplominį darbą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Terminės difuzijos proceso tyrimas, tranzistorių ekvivalentinių grandinių schemų sudarymas ir akustoelektroninio įtaiso projekta

Terminės difuzijos proceso tyrimas, tranzistorių ekvivalentinių grandinių schemų sudarymas ir akustoelektroninio įtaiso projekta Elektronika
Peržiūrėti darbą

Terminės difuzijos proceso tyrimas ir akustoelektroninio įtaiso projektavimas (2)

Terminės difuzijos proceso tyrimas ir akustoelektroninio įtaiso projektavimas (2) Elektronika
Peržiūrėti darbą

Terminės difuzijos proceso tyrimas, tranzistorių ekvivalentinių grandinių schemų sudarymas ir akustoelektroninio įtaiso projekta

Terminės difuzijos proceso tyrimas, tranzistorių ekvivalentinių grandinių schemų sudarymas ir akustoelektroninio įtaiso projekta Elektronika
Peržiūrėti darbą

Terminės difuzijos proceso tyrimas, tranzistorių ekvivalentinių grandinių schemų sudarymas ir akustoelektroninio įtaiso projekta

Terminės difuzijos proceso tyrimas, tranzistorių ekvivalentinių grandinių schemų sudarymas ir akustoelektroninio įtaiso projekta Elektronika
Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.