Testai

Dujų savybės Kontrolinis darbas

10   (1 atsiliepimai)
Dujų savybės Kontrolinis darbas 1 puslapis
Dujų savybės Kontrolinis darbas 2 puslapis
Dujų savybės Kontrolinis darbas 3 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Klasė IIBG. Pavardė, vardas Turbo_Daniel 2020-11-09 10 klasė. Dujų savybės Kontrolinis darbas variantas 1. 1 mol bet kokių dujų užima tą patį tūrį , jis vadinamas Avogadro konstanta (22,4l/mol) Žymimas 2. Deguonis O2 gali būti renkama 2 būdais: a) išstumiant vandenį, nes deguonis yra netirpios dujos ir b) išstumiant orą, mėgintuvėlį laikant anga į viršų (nupiešti), nesg/mol, o jei M>29 g/mol, tai dujos renkamos anga 5 viršų. 3. Atstumai tarp molekulių yra labai dideli. Juo dujos lengvesnės už orą, tuo didesnė jų keliamoji galia. 4. D – tai stantykinis dujų tankis. Šis dydis rodo, kiek kartų vienos dujos sunkesnės už kitas.; jo formulė 5. Masė žymima raide m, matavimo vienetai 1g, 1kg. 6. Apskaičiuoti santykinį amoniako NH3 dujų tankį vandenilio atžvilgiu. Santykinis tankis vandenilio atžvilgiu- Rasti: Sprendimas Vadinasi, amoniako dujų tankis net 8,5 kartais sunkesnis už vandenilį. 7. Medžiagos kiekis žymima raide n , matavimo vienetai: moliai. 8. Kokį tūrį (n.s.) užims 1,2 · 1024 H2 molekulių .Išspręskite uždavinį. Užrašykite nuoseklų sprendimą. n= Išreiškiame tūrį V V=n* V=n* Ats.: V = 44,576l 9. Kiek g 0,5 litro HCl dujų? Išspręskite uždavinį. Užrašykite nuoseklų sprendimą. Duota: V(HCl)=0,5l Rasti: n Sprendimas išreiškiame m raidę. =0,022mol*0,5l=0,011g Ats.: 10. Kurios dujos sunkesnės už orą – NH3 ar CO2 ?Pagrįskite skaičiavimais. M(=14+(1*3)=17 g/mol M(=12+(16*2)=44 g/mol 17g/mol29g/mol. D= D= Ats.: Taigi, sunkesnės dujos yra . 11. Kiek protonų, neutronų ir elektronų turi O ir O2-. turi: • 8 protonus • 8 neutronus • 10 elektronus. O turi: • 8 protonus • 8 neutronus (16=8+x; x=8) • 8 elektronus 12. Kiek elektronų sluoksnių turi C atomas. C atomas turi 6 elektronus nes atomo numeris parodo elektronų skaičių, taigi, jei žinome, jog pirmame sluoksnyje visada būna 2 elektronai, taigi antram sluoksniui belieka 4 elektronai. Taigi , turi du sluoksnius. kiek elektronų yra išoriniame sluoksnyje. Kaip jau minėjau, išoriniame sluoksnyje yra 4 elektronai 13. Kuo lengvesnės dujos, tuo geriau kyla į viršų, tuo didesnė jų keliamoji galia. 14. Koks tūris dujų išsiskirs 1,5g aliuminio reaguojant su druskos rūgštimi? Užrašykite nuoseklų sprendimą. Užrašykite nuoseklų sprendimą. Išspręskite uždavinį pagal reakcijos lygtį, kurią išlyginkite(2 balai) : 2Al + 6HCl  2AlCl3 + 3H2 Duota: m(Al)=2,5g Sprendimas n(6HCl)= M(6HCl)=(6*1)*35=210 Ats.: Dujų išsiskirs 0,246 l, V=0,246L

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 365 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Mokyklinis
Failo tipas
Word failas (.docx)
Apimtis
3 psl., (365 ž.)
Darbo duomenys
  • Chemijos testas
  • 3 psl., (365 ž.)
  • Word failas 38 KB
  • Lygis: Mokyklinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį testą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt