Konspektai

Draudimas ir draudimo sutartis

9.4   (2 atsiliepimai)
Draudimas ir draudimo sutartis 1 puslapis
Draudimas ir draudimo sutartis 2 puslapis
Draudimas ir draudimo sutartis 3 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

1. Draudimo sutarties (DS) samprata, jos ypatumai pagal CK. Samprata: draudimo sutartimi viena šalis (draudikas) įsipareigoja už sutartyje nustatytą draudimo įmoką (premiją) sumokėti kitai šaliai (draudėjui) arba trečiajam asmeniui, kurio naudai sudaryta sutartis, įst. ar DS nustatytą draudimo išmoką, apskaičiuotą įst. ar draudimo sutartyje nustatyta tvarka, jeigu įvyksta įst. ar DS nustatytas draudiminis įvykis. Draudimo formos: privalomas ir savanoriškasis. Draudimo šakos: gyvybės ir ne gyvybės. DS forma: DS turi būti rašytinė. DS patvirtina draudimo polisas.
2. DS sudarymo tvarka, draudimo liudijimo (poliso) turinys pagal CK. DS sudaroma draudikui akceptuojant draudėjo pasiūlymą (prašymą), pateiktą draudikui, arba draudėjui akceptuojant draudiko pasiūlymą sudaryti sutartį. Draudėjo prašymas turi būti rašytinis. Rašytinio prašymo formą ir turinį nustato draudikas. Draudėjas atsako už pasiūlyme (prašyme) pateiktų duomenų teisingumą. Sudarius DS, rašytinis draudėjo prašymas tampa sudėtine DS dalimi. Polise nurodoma: 1.draudimo liudijimo (poliso) numeris; 2.draudiko pavadinimas ir buveinės adresas; 3.draudėjo, apdrausto asmens ar naudos gavėjo vardas, pavardė ar pavadinimas; 4. draudimo grupė ir draudimo rūšies taisyklių pavadinimas ir numeris; 5.draudimo objektas; 6.draudimo suma, išskyrus atvejus, kai tikslus draudimo sumos dydis nenustatomas; 7.draudimo įmoka ir jos mokėjimo terminai; 8.draudimo rūšis; 9. DS galiojimo terminas; 10. įrašas, kad draudėjas yra supažindintas su draudimo rūšies taisyklėmis ir jam yra įteikta jų kopija; 11. draudiko įgalioto sudaryti DS asmens parašas ir draudiko antspaudas ar jų faksimilės; 12. draudimo liudijimo (poliso) išdavimo data.
3. Pareiga atskleisti informaciją, informacijos konfidencialumas pagal CK. Pareiga atskleisti informacija: Prieš sudarant DS, draudėjas privalo suteikti draudikui visą žinomą inf. apie aplinkybes, galinčias turėti esminės įtakos draudiminio įvykio atsitikimo tikimybei ir šio įvykio galimų nuostolių dydžiui (draudimo rizikai), jeigu tos aplinkybės nėra ir neturi būti žinomos draudikui. Esminėmis aplinkybėmis laikomos aplinkybės nurodytos DS, t.p. aplinkybės apie kurias draudėjo raštu pranešti prašė draudikas. Jeigu po DS sudarymo nustatoma, kad draudėjas suteikė draudikui žinomai melagingą inf. apie aplinkybes, tai draudikas turi teisę reikalauti...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 3062 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
3 psl., (3062 ž.)
Darbo duomenys
  • Draudimo konspektas
  • 3 psl., (3062 ž.)
  • Word failas 73 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt