Diffie-Hellman yra dažniausiai naudojamas raktas apsikeitimui. Jis laikomas saugiu, kai pasirenkami pakankamai ilgi raktai ir naudojami atitinkami generatoriai. Toliau Deffie –Hellman vadinsime sutrumpintai (DH). DH saugumas remiasi diskretaus logaritmo sunkumo problema (kuris manoma yra ekvivalentus ilgų skaičių faktoringo problemai).
DH yra jautrus stiprios pradžios ir generatoriaus pasirinkimui. Saugumo eksponentės dydis yra taip pat svarbus jo saugumui. Konservatyvus patarimas būtų padaryti atsitiktinę eksponentę dvigubai ilgesnę, negu numatoma skirti sesijos raktui.
Mano darbo tikslas išsiaiškinti plačiau Diffi – Hellman algoritmą.
1.Duoti pavyzdžių, kad būtų lengviau jį suprasti
2.Aptarti informacinį saugumą.
3.Paaiškinti kas yra viešojo rakto kriptografija, kadangi Deffie – Hellman yra viešo rakto algoritmas.
Informacinių sistemų saugumas
Pirmiausia aptarkime kas yra informacinių sistemų saugumą, kas tai ir kokios jo problemas. Informacinių sistemų saugumas yra vienas svarbiausių klausimų, kurį turi išspręsti šiuolaikinė įmonė. Jis apima jų konfidencialumo, prieinamumo ir vientisumo užtikrinimą. Konfidencialumas reiškia, kad duomenys bus prieinami tik tiems vartotojams, kuriems suteikta tokia teisė. Vientisumas užtikrina, kad saugoma informacija nebus pakeista (iš dalies ar visai sugadinta) nesankcionuotu būdu. Duomenų prieinamumas garantuoja, kad reikiami informacinių sistemų resursai reikiamu metu yra prieinami sankcionuotam vartotojui. Informacija yra vienas didžiausių jos turtų, tačiau jos saugumas sunkiai apibrėžiamas, o pasikėsinimas į jį nelengvai pastebimas ir net įrodomas. Kol kas nėra sureguliuoti ir juridiniai klausimai, reglamentuojantys bausmes už nusikaltimus elektroninėje erdvėje, todėl visa atsakomybė už turimą nuosavybę tenka pačiai kompanijai. IT saugumo nauda. Gerai apskaičiuotos investicijos į duomenų ir technikos saugumą kartu su kompetentingais sprendimais garantuoja verslo stabilumą, padeda išvengti nuostolių ir suteikia naujų veiklos galimybių.Saugumo pažeidimai. Jie atsiranda iš tyčinės ir netyčinės veiklos, o jų padariniai yra tiesioginiai finansiniai nuostoliai, sumažėjęs darbo veiksmingumas arba reputacijos praradimas. IS pažeidžiamumas yra konkrečiai įvardijama galimybė pažeisti sistemos saugumą. Grėsmė apibrėžia aplinkybes, keliančias pavojų IS. Sistemos yra pažeidžiamos dėl programinės įrangos klaidų, nepakankamos technikos apsaugos nuo fizinės vagystės, galimybės prieiti prie duomenų neautorizuotiems vartotojams, aplinkos poveikio ir nelaimingų atsitikimų...
Šį darbą sudaro 2506 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
Nuolat dirbame, kad pagerintume visų mūsų turimų mokslo darbų kokybę, todėl informuojame, jog šis rašto darbas buvo patikrintas savo srities specialisto, todėl galite būti užtikrinti dėl šio darbo kokybės.
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!