Referatai

Civilinės saugos perspėjimai

10   (2 atsiliepimai)
Civilinės saugos perspėjimai 1 puslapis
Civilinės saugos perspėjimai 2 puslapis
Civilinės saugos perspėjimai 3 puslapis
Civilinės saugos perspėjimai 4 puslapis
Civilinės saugos perspėjimai 5 puslapis
Civilinės saugos perspėjimai 6 puslapis
Civilinės saugos perspėjimai 7 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Kaip ir visame pasaulyje, tai ir Lietuvoje vyksta įvairios nelaimės. Nelaimės, didelio masto avarijos įvyksta netikėtai.Todėl tokiais atvejais priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos departamentas perspėja gyventojus nustatytais signalais.
Šio darbo tikslas ir bus apžvelgti Civilinės saugos signalus ir veiksmus pagal juo,nes kiekvienas pilietis turi žinoti kaip reikia elgtis įvykus nelaimei.
Viena svarbiausių gyventojų apsaugos priemonių yra jų įspėjimas laiku apie gresiantį pavojų. Tuo tikslu Lietuvos Respublikos Vyriausybė 1992 m. liepos 30 d. potvarkiu Nr. 766patvirtino civilinės saugos signalus ir jų paskelbimo tvarką. Visų Lietuvos žmonių pareiga - gerai juos žinoti ir mokėti veikti, išgirdus atitinkamą signalą.
Signalai skelbiami tokia tvarka: susidarius ekstremaliai situacijai, iš pradžių duodamas garsinis signalas. Jį išgirdę, gyventojai privalo skubiai įsijungti laidinį radiją, televizorių ir išklausyti tarnybinį pranešimą apie kilusį pavojų bei reikalingus nurodymus. Visi signalai skelbiami tris kartus, vėliau jie dar kartojami papildant juos reikalingais nurodymais. Priklausomai nuo įvykio masto signalus gali perduoti įmonių vadovai, miestų ir rajonų valdybos, Krašto apsaugos ministerijos Civilinės saugos departamentas. Tam sukurta Lietuvos gyventojų ir valdymo grandžių perspėjimo ir, informavimo sistema. Ji dar tobulinama, plečiama, aprūpinama naujesne šiuolaikine aparatūra.
Dabartiniu metu ši sistema jau gerai veikia visoje valstybės teritorijoje. Per radiją, laidinį radiją, televiziją galima perduoti įvairius pranešimus apie susidariusias ekstremalias situacijas, pateikti gyventojams nurodymus, kaip elgtis.
Tai įspėjamasis garso signalas, kuris skelbiamas, įjungiant sirenas, įmonių garsinius signalus ir kitas signalines priemones. Juo perspėjami gyventojai, kad būtinai įsijungtų radiją, televiziją ar radijo transliacijos tašką, per kurį bus perduotas skubus civilinės saugos signalas ar žodinis pranešimas apie susidariusią ekstremalią padėtį. Priklausomai nuo įvykio masto signalas duodamas įmonių vadovų, miestų ir rajonų valdybų, krašto apsaugos ministerijos Civilinės saugos departamento sprendimu.
"Radiacinis pavojus"
Tai tiesioginis radioaktyviojo užteršimo grėsmės (arba nustatyto tokio užteršimo) signalas, išgirdus kurį būtina: nekelti panikos, laikytis drausmės; griežtai vykdyti Civilinės saugos departamento rekomendacijas; perspėti artimuosius ir kaimynus apie gresiantį pavojų ir patarti, kaip elgtis tokiu atveju:
1. Organizuojama jodo...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1242 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Mokyklinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
7 psl., (1242 ž.)
Darbo duomenys
  • Saugos referatas
  • 7 psl., (1242 ž.)
  • Word failas 55 KB
  • Lygis: Mokyklinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt