Šperos

Bendravimo proceso organizavimas ir rūšys

10   (3 atsiliepimai)
Bendravimo proceso organizavimas ir rūšys 1 puslapis
Bendravimo proceso organizavimas ir rūšys 2 puslapis
Bendravimo proceso organizavimas ir rūšys 3 puslapis
Bendravimo proceso organizavimas ir rūšys 4 puslapis
Bendravimo proceso organizavimas ir rūšys 5 puslapis
Bendravimo proceso organizavimas ir rūšys 6 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

5. BENDRAVI-MO PROCE-SO ORGANI-ZAVIMAS.5.1. Bendravimo si-stemos esmė, funkcijos, tiksl-ai bei lygiai..
Bendravimo procese galima išskirti keturias sudedamąsias dalis: bendravimą, bendravimo priemones, darbo objektus ir bendravimo rezultatus (žr. 5.1 pav.).
Etikos ir kultūros požiūriais verslo sėkmei didelę reikšmę turi nepriekaištingi personalo santy-kiai bendrovės viduje, su pro-dukcijos vartotojais, tiekėjais, vi-suomene, žiniasklaida ir kt. Ypatingą reikšmę turi bendravi-mo etika, t.y. moralinių ir doro-vinių nuostatų laikymasis, suku-riantis tam tikrą bendravimo versle aplinką.
Kaip žinome, yra bendrosios verslininkų elgsenos taisyklės, kuriose reikalaujama atsakomy-bės visuomenei, sąžiningumo, įstatymų, duotojo žodžio laiky-mosi, puikios gaminamų prekių ir teikiamų paslaugų kokybės, darbo ir prekių saugumo, sąži-ningų santykių su darbuotojais, įsipareigojimų partneriams vyk-dymo, visų finansinių bei ga-mybinių įsipareigojimų laiky-mosi ir pan.
Bendravimas - tai dviejų ar daugiau žmonių tarpusavio keitimasis informacija, emoci-nio būvio sąveika ir santykiai, patenkinantys žmogiškuosius ar organizacijos poreikius.
Išsamiau analizuojant verslini-nkų etiką pažymėtina: nors žm-onės versle dažnai vienaip ar kitaip elgiasi siekdami asme-ninės ekonominės naudos, tačiau etiški verslo santykiai turi būti grindžiami sąžiningumu, teis-ingumu ir pasitikėjimu.
Bendravimo procese sukuriama žmogaus dorovinė esmė, susi-formuoja asmenybės bruožai, tauriosios charakterio savybės.
Vos tik atsiranda koks nors ryšys tarp dviejų ar daugiau žmonių prasideda komunikacijos proce-sas. (Kai kurie specialistai žo-džius "bendravimas" ir "komuni-kacija" laiko sinonimais). 5.1.1.Bendravimo funkcijos.
Pagrindinės bendravimo funk-cijos yra šios:1. Kontaktinė funkcija – tai tarpusavio sant-ykių palaikymas, ginčitynų klau-simų išsiaiškinimas, iškilusių pr-oblemų sprendimas, nuomonių pasikeitimas, keitimasis informa-cija, pasikeitimas sukaupta pa-tirtimi, naudojant kokią nors ženklų sistemą, bendraujančiųjų poveikis vienas kitam.2. Tar-pusavio sąveikos arba komu-nikacinė – tai informacijos per-davimas ir gautų žinių priė-mimas bei informacijos apdo-rojimas.3. Reguliacinė - tai po-veikis bendradarbiams ar par-tneriams siekiant daryti įtaką jų elgesiui ir tobulėjimui, inicia-tyvai, aktyvumo didinimui bei kūrybai.4. Vienas svarbiausių žmogaus saviraiškos būdas. Bendraudami sprendžiame ne tik iškilusias problemas, bet ir atsiskleidžiame tarp draugų bei visuomenėje.
Verslininkų bendravime viena svarbiausių tampa tarpusavio sąveikos arba komunikacinė funkcija, nes būtent ji akcentuoja informacijos perdavimą ir daro įtaką dalykiniams santykiams.
5.1.2. Bendravimo lygmenys.
Skiriami dalykinio (arba vers-lo) ir neformalaus...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 11169 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
6 psl., (11169 ž.)
Darbo duomenys
  • Žiniasklaidos špera
  • 6 psl., (11169 ž.)
  • Word failas 318 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią šperą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt