Referatai

Bankų finansinė analizė

10   (1 atsiliepimai)
Bankų finansinė analizė 1 puslapis
Bankų finansinė analizė 2 puslapis
Bankų finansinė analizė 3 puslapis
Bankų finansinė analizė 4 puslapis
Bankų finansinė analizė 5 puslapis
Bankų finansinė analizė 6 puslapis
Bankų finansinė analizė 7 puslapis
Bankų finansinė analizė 8 puslapis
Bankų finansinė analizė 9 puslapis
Bankų finansinė analizė 10 puslapis
Bankų finansinė analizė 11 puslapis
Bankų finansinė analizė 12 puslapis
Bankų finansinė analizė 13 puslapis
Bankų finansinė analizė 14 puslapis
Bankų finansinė analizė 15 puslapis
Bankų finansinė analizė 16 puslapis
Bankų finansinė analizė 17 puslapis
Bankų finansinė analizė 18 puslapis
Bankų finansinė analizė 19 puslapis
Bankų finansinė analizė 20 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Gamtoje, visuomenėje vykstančių reiškinių neįmanoma pažinti neištyrus jų sudėties, tuos procesus įtakojančių veiksnių, nesuskaidžius į sudedamąsias dalis ir savybes. Taigi, prieš priimdami vienokį ar kitokį sprendimą mes paprastai analizuojame turimą informaciją, darome tam tikras išvadas, renkamės iš turimų alternatyvų.
Analizė – labai plati sąvoka. Ji vartojama ir mokslinėje, ir praktinėje veikloje. Juk kiekvienoje įmonėje sukaupta informacija turi būti teisingai, objektyviai įvertinta. Tik tokiu atveju bus galima priimti logiškai ir analizės būdu pamatuotus sprendimus. Tad finansinė analizė šiuo aspektu yra labai svarbi, ji padeda įvertinti įmonės veiklos esamą situaciją, finansinius aspektus bei grėsmes ir galimybes ateityje. Šiuolaikiniame ekonomikos, verslo pasaulyje labai dažnai nugalėtojais tampa tie, kurie sugeba analitiškai mąstyti, pasitikėti savo nuojauta, taip pat iš turimos informacijos atsirinkti tai, kas svarbiausia ir jos pagrindu priimti vienokį ar kitokį sprendimą.
Lietuvoje, kaip ir kitose rinkos ekonomikos srityse, neįsivaizduojama šalies ekonomika be kredito įstaigų – bankų. Žinoma, didžiausią įtaką šalies ekonominiam gyvenimui daro Lietuvos bankas, kuris turi išskirtinę teisę pinigų emisijai. Tačiau šalyje veikiantys bankai, tiek valstybiniai, tiek komerciniai, taip pat turi labai didelę įtaką. Juk bankas pirmiausia yra suprantamas kaip piniginių išteklių, reikalingų tam tikram projektui finansuoti, šaltinis.
Rinkoje nuolat aktyviai prekiaujama bankų vertybiniais popieriais. Tad investitoriui, besiruošiančiam įsigyti akcijų ar kitokių vertybinių popierių, labai svarbu numatyti savo naudą, įvertinti esamą banko situaciją bei atlikti tam tikrus prognostinius skaičiavimus bei įvertinti prisiimamą riziką. Taip pat panaši informacija labai naudinga ir juridiniams bei fiziniams asmenims, kurie, tarkim, planuoja padėti terminuotą indėlį ar tiesiog turėti atsiskaitomąją ar einamąją sąskaitą. Todėl suinteresuoti asmenys sprendimus turėtų priimti tik atlikus retrospektyvinę (ex post) ir perspektyvinę analizę (ex ante).
Finansinė analizė apima savyje labai daug įvairių būdų, metodikų. Nagrinėjant bankų finansines ataskaitas yra skaičiuojami įvairūs rodikliai, kurie padeda geriau įvertinti banko esamą finansinę situaciją. Tačiau pati finansinė analizė nėra tik monotoniškas darbas su skaičiais. Analizuojant finansines ataskaitas labai svarbu mokėti panaudoti logines...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 6603 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
  • Įvadas . 3
  • 1. Bankų finansinė analizė – esmė, turinys, etapai .. 5
  • 2. Santykiniai rodikliai ir jų panaudojimas analizėje9
  • Išvados .. 24
  • Literatūros sąrašas 26
  • Priedai 27

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
26 psl., (6603 ž.)
Darbo duomenys
  • Finansų referatas
  • 26 psl., (6603 ž.)
  • Word failas 143 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt