Referatai

Asmenybės veiklos motyvavimas

9.6   (2 atsiliepimai)
Asmenybės veiklos motyvavimas 1 puslapis
Asmenybės veiklos motyvavimas 2 puslapis
Asmenybės veiklos motyvavimas 3 puslapis
Asmenybės veiklos motyvavimas 4 puslapis
Asmenybės veiklos motyvavimas 5 puslapis
Asmenybės veiklos motyvavimas 6 puslapis
Asmenybės veiklos motyvavimas 7 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Žodis „psichologija“ yra kiles iš dviejų senovės graikų kalbos žodžių: psyche – siela, ir logos – mokslas. Taigi, psichologija – mokslas apie sielą, apie vidinius mūsų išgyvenimus, troškimus, mintis.
• pasąmonę (pati reikšmingiausia dalis, primenanti neribotos apimties saugyklą, į kurią patenka visa, kada nors gauta informacija, į kurią išstumiami nemalonūs prisiminimai, kuriuos žmogus mano užmiršęs; būtent pasąmonėja reikėtų ieškoti įvairių sapnų, apsirikimų, užmiršimų, nesąmoningų poelgių priežasčių.
Jokia veikla neprasideda be priežasties, be ją sužadinančių stimulų. Įsivaizduokite tuščią į vandenį panardintą indą. Jis tuč tuojau prisipildo. Kokie čia veikia dėsniai? Pirmiausiai atsiranda slėgio skirtumo stimuliuojama jėga, vandenį varanti į indą. Taip ir žmogui – susidarius kurioje nors sielos kertelėje kokiai tuštumai ar trūkumui, atsiranda jėga – poreikis, skatinantis šį trūkumą užpildyti. Dėl šios jėgos skatinamo veiksmo tuštuma užpildoma, ir ankstesnis diskomfortas, įtampa atslūgsta. Ši įtampos būsena išreiškia kiekvieno žmogaus priklausomybę nuo gyvenimo sąlygų. Jusdamas kokį nors poreikį, pvz., norėdamas valgyti žmogus visų pirma kreipia žvilgsnį į aplinką – ieško, kad būtų galima šio poreikio įtampą pašalinti, ir savo veiklą nukreipia į tuos objektus, kurie padeda numa;šinti alkį.
Kiekvienas žmogus, stengdamas patenkinti savo poreikį, elgiasi skirtingai. Vienas, norėdamas valgyti ir jausdamas malonumą taisyti maistą, verda, kepa, dengia stalą, o paskiau skanauja. Taip jis, tenkindamas maitinimo poreikį, patiria malonuma. Kitas, mėgstantis pietauti su kolegimis, eina į kavinę. Trečias, norėdamas patikti savo draugei, kviečia ją į restorana, taigi patenkina bent keletą poreikių, kurių vienas – matinimosi. Visi šie žmonės poreikį maitintis patenkins sau priimtiniausiu būdu.
Suprantame, kad kokį nors poreikį jaučiantis žmogus, negali pašalinti įtampos, nekontaktuodamas su aplinka. Neturėdamas maisto, nepatenkinsime maitinimo poreikio, o sakykime, konstruktorius negalės kūrybiškai patobulinti kokio nors mechanizmo, neturėdamas sąlygų dirbti su šia tchnika ir pattikrinti savo idėjų teisingumo.
Taigi poreikiai yra įtampa, kilusi dėl reikalingų objektų trūkumo, skatinanti žmogų veikti ir atspindi jo priklausomybę nuo aplinkos, vadinasi poreikis – pagrindinid žmogaus aktyvumo šaltinis.
amerikiečių psichologas...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1164 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
7 psl., (1164 ž.)
Darbo duomenys
  • Asmenybių psichologijos referatas
  • 7 psl., (1164 ž.)
  • Word failas 61 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

E. Berne ir Viktor E. Frankl asmenybės teorijų analizė

E. Berne ir Viktor E. Frankl asmenybės teorijų analizė Asmenybės psichologija Peržiūrėti darbą

Savo asmenybės veiklos motyvacinė analizė

Savo asmenybės veiklos motyvacinė analizė Asmenybės psichologija Peržiūrėti darbą

E. Eriksono asmenybės raidos aštuonių stadijų teorija ir asmenybės brandos kriterijai

E. Eriksono asmenybės raidos aštuonių stadijų teorija ir asmenybės brandos kriterijai Asmenybės psichologija Peržiūrėti darbą

Asmenybės veiklos motyvacija

Asmenybės veiklos motyvacija Asmenybės psichologija Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt