Šperos

Asmenybės raida ir mokymas

10   (3 atsiliepimai)
Asmenybės raida ir mokymas 1 puslapis
Asmenybės raida ir mokymas 2 puslapis
Asmenybės raida ir mokymas 3 puslapis
Asmenybės raida ir mokymas 4 puslapis
Asmenybės raida ir mokymas 5 puslapis
Asmenybės raida ir mokymas 6 puslapis
Asmenybės raida ir mokymas 7 puslapis
Asmenybės raida ir mokymas 8 puslapis
Asmenybės raida ir mokymas 9 puslapis
Asmenybės raida ir mokymas 10 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Visos žmogaus psichinės veiklos centrinė integruojanti ir reguliuojanti ašis yra asmenybė(A). A susieja visus žmogaus psichinius mechanizmus(įgimtus instinktus, patirtį, konkrečiu atv. Veikiančią aktyviąją sąmonę ir savimonę) Žmogų paprastai suprantame kaip biologinę būtybę, kuri skiriasi nuo gyvulių tuo, kad turi sąmonę, sugeba pažinti pasaulį ir save, protingai veikti. Priklausomybė žmonių giminei įvardijama individo sąvoka. Kiekvienas žmogus turi charakterio ir temperamento ypatybių, tam tikrų sugebėjimų, pažinimo, jausmų ir valios savitumų. Nepakartojamas individo psich.savybių derinys-individualybė. Neišvengiamai žmogus bendrauja su kitais, vis geriau pažįsta pasaulį, labiau įsitraukia į visuomeninius santykius jo dvasios pasaulis vis turtingesnis. Perimdamas žmonijos patirtį tampa asmen- sudėtinga psich savybių sistem. A esmei atskleisti keliami klausimai: ko asmenybė siekia(kryptingumas) ką ji suvokia, kas ji yra (temper ir charak prasme). (Motyvacijos sfera) A kryptingumas yra visa tai ko žmogus siekia ir to siekimo priežastis . motyvas nurodo kas A skatina veikti. Į motyv įeina A aktyvumas, poreikiai, interesai, polinkiai, įsitikinimai, idealai, vertybės, nuostatos ir kt. A kryptingumas nėra įgimtas ji lemia soc aplinka. Pagrindinė krypting problema- aktyvumas,kurio pagrindas-poreikiai. Pagal Froidą tai instinktai, kurie išstumiami iš sąmoningo žmog elgesio kaip neleistini, liekantys pasąmonėje.
Poreikis- vidinė žmog būsena (įtampa) siejanti žmog su aplinka ir aktyvumo priežastis.Kai poreikis patenkintas įtampa atslūgsta. Žmog poreikiai- socializuoti, susiformavę mokymo-auklėjimo ir saviugdos sąlygomis ir kartu individualizuoti. Poreikiai pagal kilmę skirstomi:gamtinius ir kultūrinius.Pagal objektą: materialinius ir dvasinius. Poreikių hierarchijos trikampis(nuo virš): estetiniai, saviraiškos, savęs įvertinimo, saugumo, fiziologiniai. A kryptingumo savybė- interesai . Jie svarbus A struktūros elementas. Interesai klasifikuojami pagal: turinį (visuomeniniai, politiniai, pažintin) tikslą, apimtį, pastovumą, intensyvumą. Su inter susiję poreikiai. Interesas skatina susipažinti su objektais o polinkis kreipia praktiškai veikti kokioje nors veikloje. Su A krypt siejami idealai (Ž etinio ir estetinio pergyvenimo sintezė,atspindinti Ž tobulumo siekimą).Giliai emociškai išgyvenamos pažiūros, kuriomis vadovaujasi veikloje ir vad įsitikinimais. Įsitikinimų sistemą formuoja vertybinė orientacija.Pasaulėžiūra- pažiūrų į gamtą visuomenę ir ž visuma A...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 8467 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
10 psl., (8467 ž.)
Darbo duomenys
  • Asmenybių psichologijos špera
  • 10 psl., (8467 ž.)
  • Word failas 195 KB
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią šperą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt