Referatai

Ar kraujomaiša paveikia mažų populiacijų išnykimo riziką?

9.4   (2 atsiliepimai)
Ar kraujomaiša paveikia mažų populiacijų išnykimo riziką? 1 puslapis
Ar kraujomaiša paveikia mažų populiacijų išnykimo riziką? 2 puslapis
Ar kraujomaiša paveikia mažų populiacijų išnykimo riziką? 3 puslapis
Ar kraujomaiša paveikia mažų populiacijų išnykimo riziką? 4 puslapis
Ar kraujomaiša paveikia mažų populiacijų išnykimo riziką? 5 puslapis
Ar kraujomaiša paveikia mažų populiacijų išnykimo riziką? 6 puslapis
Ar kraujomaiša paveikia mažų populiacijų išnykimo riziką? 7 puslapis
Ar kraujomaiša paveikia mažų populiacijų išnykimo riziką? 8 puslapis
Ar kraujomaiša paveikia mažų populiacijų išnykimo riziką? 9 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Esminė prielaida pabrėžia genetinės rizikos svarbą konservatyviojoje biologijoje, kad kraujomaiša pakelia populiacijų išnykimo galimybę. Nors kraujomaiša buvo parodyta kaip turinti žalingą poveikį individo gerai fizinei būklei, jos indėlis išnykimui vis dar yra menkai suprantamas. Naudojant Drosophila melanogaster kaip modelinius organizmus, buvo išstudijuotos skirtingų lygių ankstesnių kraujomaišų pasėkmės mažų populiacijų išlikimui. Tuo pačiu buvo nustatyta mažų butelinių populiacijų, besiskiriančių kraujomaišos lygiu, išnykimo lygis priklausantis nuo optimalių ir stresinių sąlygų, t.y. aukšta stresinė temperatūra ir stresinis etanolio lygis. Buvo parodyta, kad iš tėvų giminaičių gimusios populiacijos turi reikšmingai aukštesnę trumpalaikę išnykimo galimybę negu ne iš tėvų giminaičių gimusios populiacijos, netgi esant mažam kraujomaišos lygiui, ir kad išnykimo galimybė didėja didėjant kraujomaišos lygiui. Beto , buvo nustatyta, kad kraujomaišos efektas labiau padidėja esant stresinėms aplinkos sąlygoms. Svarbiausia rezultatai parodė, kad susidūrimas su stresine aplinka tampa reikšmingai svarbus aukštesniam kraujomaišos lygiui, aiškiai parodo, kad kraujomaiša ir stresinės aplinkos sąlygos nepriklauso viena nuo kitos, bet gali sąveikauti. Šie efektai atrodo ilgalaikiai, todėl kad ankstesnių kraujomaišų susidūrimai buvo kokybiškai tokie patys, po to kai iš tėvų giminaičių gimusios populiacijos buvo išplėstos iki vertinamo skaičiaus ir palaikomos apytikriai 50 kartų. Šie stebėjimai turėjo reikšmingų rezultatų konservatyviajai biologijai.
Genetinio kintamumo praradimo ir ypač kraujomaišos rezultatai, ir kraujomaišų vykstančių tuo pačiu metu sumažėjimas sulaukė didelio dėmesio iš konservatyviosios biologijos perspektyvos. Daugelis autorių sureikšmino genetinio išėdimo svarbą, tai buvo pagrįsta tokiais duomenimis kaip: aukšto kraujomaišos lygio sumažėjimas, kai programos stebėjimo objektas buvo veisiamas nelaisvėje; kelių mėsėdžių rūšių asociacijomis tarp žemo lygio genetinių pakitimų ir aukštų genetinių trūkumų dažnumu , bei natūraliai individų įgimtu išlikimo mažėjimu. Tačiau vieni rėmėsi abiem teoriniais modeliais ir empiriniais (patirtais) faktais, kiti ginčijosi kad nykstančių ( esančių pavojuje) mažų populiacijų genetinės problemos bus antrinės palyginus su ekologinėmis problemomis, ir kad išnykimas priklauso nuo demografijos ir aplinkos neigiamo poveikio, kuris pasireikš daug anksčiau negu genetinės problemos taps akivaizdžios....

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 4781 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Mokyklinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
9 psl., (4781 ž.)
Darbo duomenys
  • Genetikos referatas
  • 9 psl., (4781 ž.)
  • Word failas 104 KB
  • Lygis: Mokyklinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Populiacijų genetika

Populiacijų genetika Genetika Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt