Referatai

Ar Internetas irgi yra biblioteka?

10   (2 atsiliepimai)
Ar Internetas irgi yra biblioteka? 1 puslapis
Ar Internetas irgi yra biblioteka? 2 puslapis
Ar Internetas irgi yra biblioteka? 3 puslapis
Ar Internetas irgi yra biblioteka? 4 puslapis
Ar Internetas irgi yra biblioteka? 5 puslapis
Ar Internetas irgi yra biblioteka? 6 puslapis
Ar Internetas irgi yra biblioteka? 7 puslapis
Ar Internetas irgi yra biblioteka? 8 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Kokia yra būtiniausia šiuolaikinės visuomėnės raidos sąlyga? Tai informacinės visuomenės sukūrimas. Šiuo tikslu būtina visų pirma sukurti modernią kompiuterinę ir informacinę infrastruktūrą, leisiančią greitai ir tinkamai valdyti ir naudoti informaciją.
Biblioteka yra viena iš esminių informacinės sistemos grandžių kiekvienoje daugiau ar mažiau išsivysčiusioje šalyje. Pagrindinės bibliotekos funkcijos – kaupti, tvarkyti ir saugoti knygas, rankraščius ar periodinius leidinius, taip pat pateikti išsamią informaciją apie turimus bibliotekoje turtus skaitytojui. Tačiau keičiasi socialinis bibliotekų vaidmuo: tradicinėmis laikomos bibliotekų funkcijos (kultūra ir švietimas, spausdinto palikimo kaupimas, saugojimas, naudojimo organizavimas) jau netenkina visuomenės poreikių. Visuomenė reikalauja iš bibliotekų užtikrinti prieigą ne tik prie turimų šaltinių, bet ir prie nacionalinių ir pasaulio informacijos tinklų, duomenų bazių. Keičiasi įprasta bibliotekų darbo technologija, bibliotekinis informacinis vartotojų aptarnavimas, santykiai su valdžia, visuomenės grupėmis.
Biblioteka yra svarbus mūsų visuomenės kultūros centras. Biblioteka – visuomenės dalis, biblioteka svarbi tiek mažam vaikui, tiek pagyvenusiam žmogui. Biblioteka buvo ir bus svarbus informacijos skleidimo centras – reikalingas dabar ir ateityje.
Biblioteka tai įstaiga, kuri plačiau palito Lietuvoje prieš gerą šimtmetį, kai kuriose šalyse bibliotekos visuomenei laisvai prieinama jau kelis šimtemčius. Ir iki 1990 metų biblioteka neturėjo konkurencijos informacijos pateikimo srityje. Visi informacijos primiausia ieškodavo būtent bibliotekose, bet dabar biblioteka turi konkurentą - internetą.
Internetas – šį žodį šiandien žino vis daugiau ir daugiau žmonių - studentų, mokslininkų, pramonės specialistų, kultūros darbuotojų, verslininkų. Internetas - tai ištisas pasaulis, kuris draugiškai priima ir naujoką, ir senbuvį. Kiekvienas čia suranda kažką naudingo: nuo kompiuterinio žaidimo iki profesionalios programos, nuo populiarių dainų tekstų iki rimtų mokslinių straipsnių, nuo grožinės literatūros iki naujausių pasaulio spaudos naujienų.
Ar internetą irgi yra biblioteka?
Internatą galima prilyginti didžiuliai bibliotekai. Kurios paslaugomis gali naudotis, bet kuris pasaulio gyventojas turintis kompiuterį ir prieigą prie interneto.
Juk keičiasi bibliotekų medžiagos įsigijimo būdai. Skirtingai nuo knygų bei kasečių bibliotekos nėra elektroninių dokumentų savininkės. Jos įsigyja ne nuosavybę, o daugeliu atveju perka prieigą prie...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1491 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
8 psl., (1491 ž.)
Darbo duomenys
  • Interneto referatas
  • 8 psl., (1491 ž.)
  • Word failas 49 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Internetas ir informacija. Interneto ir naujujų komunikacijų taikymas mokykloje. Pagalba mokytojui ir mokiniui

Internetas ir informacija. Interneto ir naujujų komunikacijų taikymas mokykloje. Pagalba mokytojui ir mokiniui Internetas Peržiūrėti darbą

Internetas. Įsijungimo į internetą būdai

Internetas. Įsijungimo į internetą būdai Internetas Peržiūrėti darbą

Internetas per kabelinės ir palydovinės TV sistemas

Internetas per kabelinės ir palydovinės TV sistemas Internetas Peržiūrėti darbą

Kompiuterių tinklai ir internetas

Kompiuterių tinklai ir internetas Internetas Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt