Rašiniai

Ar darbas įprasmina žmogaus gyvenimą? (Tumas-Vaižgantas, Donelaitis)

9.4   (3 atsiliepimai)
Ar darbas įprasmina žmogaus gyvenimą? (Tumas-Vaižgantas, Donelaitis) 1 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Aprašymas

,,Dėdės ir dėdienės"; ,,Mona Liza"; ,,Metai"

Ištrauka

Dirbdamas žmogus nori gauti naudą, tačiau nebūtinai materialinę. Dauguma šiuolaikinių žmonių stengiasi gauti gerai apmokamą darbą, nepagalvodami apie kitų darbų teikiamą moralinę naudą. Pavyzdžiui, savanorystė yra neapmokamas darbas, tačiau atlikdamas savanorišką darbą gauni įvairios patirties, susupažįsti su daugybe naujų žmonių, kurie ateityje galės tau padėti, atsiradus neplanuotoms problemoms. XX amžiaus Lietuvos rašytojas Juozas Tumas – Vaižgantas savo kūrinyje „Dėdės ir dėdienės“ aprašo Mykoliuką – darbštų kaimo vaikiną, kuris visada buvo pasiruošęs darbui. Atėjus senatvei, Mykoliukas, nors ir buvo begal darbštus, turtų nesusikrovė, tačiau buvo visų mėgiamas ir gerbiamas, turėjo sau kampą brolio namuose. Norėčiau teigti, jog visi darbai suteikia žmogui naudą, tačiau tą nauda nebūtinai turi būti pinigų pavidalu.
Visą savo gyvenimą skirdamas savo darbui, žmogus paliks nesunaikinamą pėdsaką visuomenėje. Žymūs dailininkai savo kūriniams skiria neribotą laiką, įdeda visas įmanomas pastangas, tačiau ne visada sulaukia atpildo už atliktą darbą. Dažanai jų darbai sulaukia šlovės prabėgus daug laiko nuo autoriaus mirties. Renesanso laikotarpio tapytojas, skulptorius ir išradėjas Leonardas da Vinčis savo žymiausią paveikslą „Mona Lisa“ tapė apie 3 metus. Autorius labai saugojo savo kūrinį, keliuose šaltinuose yra minima, jog net pasiimdavo jį kartu su savimi į įvairias keliones. Kaip bebūtų gaila, tačiau Leonardo da Vinčio kūrinys sulaukė didesnio meno žinovų susidomėjimo tik XIX amžiuje. Kaip bebūtų gaila, autorius nespėjo pasimėgauti šlovės spinduliais ir suvokti tikrosios savo darbo vertės. Šiuolaikiniai menininkai suvokia, jog kurdami kažką naujo bei neįprasto, gali ir neuslaukti pasisekimo dabar, tačiau visda išlieka tikimybė, kad prabėgus...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 535 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Mokyklinis
Failo tipas
Word failas (.docx)
Apimtis
1 psl., (535 ž.)
Darbo duomenys
  • Lietuvių kalbos rašinys
  • 1 psl., (535 ž.)
  • Word failas 4 KB
  • Lygis: Mokyklinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį rašinį
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt