Referatai

Aplinkos tarša

9.6   (3 atsiliepimai)
Aplinkos tarša 1 puslapis
Aplinkos tarša 2 puslapis
Aplinkos tarša 3 puslapis
Aplinkos tarša 4 puslapis
Aplinkos tarša 5 puslapis
Aplinkos tarša 6 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Aprašymas

Oro tarša, Kovos prieš taršą būdai, Atliekų tvarkymas, Ekologinės problemos pajūrio regioniniame parke, Buvenių nykimas,

Ištrauka

Oro tarša kenkia tiek mūsų aplinkai, tiek ir sveikatai: nuo rūgščiųjų lietų nudegintų miškų iki dūstančių nuo didžiausios ozono koncentracijos miestų, nuo Skandinavijos ežerų, kuriuose nebėra jokios vandens augalijos ir gyvūnijos iki dumbliais apaugusių tvenkinių. Europoje susikaupė kalnai elektros ir elektroninių prietaisų atliekų. Kiekvienam vartotojui jų tenka vidutiniškai 16 kilogramų per metus, o visoje Europoje - šeši milijonai tonų per metus. Tai - didžiulis resursų švaistymas ir kelia didelį pavojų aplinkai: elektros prietaisų ir elektroninės įrangos sudėtyje yra itin toksiškų sunkiųjų metalų bei organinių teršalų.Milijonai senų skrudintuvų, kompiuterių, viryklių, radijo aparatų ir televizorių - sparčiausiai augantis atliekų srautas ES, nesvarbu, ar jie išvežami į miesto savartyną, suverčiami lauke ar paprasčiausiai sumetami į šiukšlių konteinerį savo trumpo "gyvenimo" pabaigoje. 2002 m. gruodžio mėnesį Europos Parlamentas patvirtino dvi naujas direktyvas, turinčias išspręsti augančios elektros prietaisų atliekų krūvos problemą.
Šiltnamio reiškinį sukeliančios dujos nėra mūsų vienintelis priešas. Šiluminių elektrinių į orą išmetamas sieros dioksidas (SO2) gali susimaišyti su lietumi ir virsti mūsų miškus naikinančia sulfidine rūgštimi. Jei ši rūgštis nusėda ant ežerų paviršiaus, ji sunaikina vandens augaliją ir gyvūniją. Dar vienas mūsų priešas yra azoto oksidas (NOx), kuris gali reaguoti su lakiaisiais organiniais junginiais ir virsti pažemio ozonu. Jei aukštuosiuose atmosferos sluoksniuose ozonas yra mūsų draugas, apsaugojantis mus nuo ultravioletinių spindulių, žemės lygmenyje jis yra pavojinga nuodinga medžiaga, kuri naikina augaliją, dirgina kvėpavimo takus ir virsta....šiltnamio reiškinį sukeliančiomis dujomis.
Mokslininkai siūlo nemaža originalių kovos prieš „šiukšlių puolimą“ būdų.
Australijoje įsteigta speciali ferma, kurioje veisiami sliekai, kurie vėliau paleidžiami į sąvartynus. „Milijonus metų šie sliekai nepastebimai valydavo Žemę nuo biologinių atliekų“, - aiškina projekto vadovas Deividas Eleris. Vadinasi, gali padėti ir XXI amžiuje, jeigu tik daugybę kartų padidintume jų skaičių. Tada jie pavers kalnus organinių atliekų ekologiškai švariomis trąšomis. Žinia, plastmasė ir polietilenas – ne sliekų skoniui. Taigi šiukšles, prieš pasiūlant sliekams, reikia kruopščiai išrūšiuoti. O Pietų...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1703 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
6 psl., (1703 ž.)
Darbo duomenys
  • Aplinkosaugos referatas
  • 6 psl., (1703 ž.)
  • Word failas 61 KB
  • Įkeltas: 2024 m.
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt