Šperos

Aplinka Lietuvoje

9.4   (3 atsiliepimai)
Aplinka Lietuvoje 1 puslapis
Aplinka Lietuvoje 2 puslapis
Aplinka Lietuvoje 3 puslapis
Aplinka Lietuvoje 4 puslapis
Aplinka Lietuvoje 5 puslapis
Aplinka Lietuvoje 6 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

objektyvios aplinkybės iš esmės keitė istoriškai susiklosčiusią kraštovaizdžio struktūrą, formavo kokybiškai naują kraštovaizdžio tipą. 3.6. KULTŪROLOGINIAI KRAŠTOVAIZDŽIO (KT) TYRIMAI Sukultūrinto KT dėmenys apskaitos reikalui priimta skirstyti į: vietovės; statinių kompleksus; statinius ir jų priklausinius. Kultūriniu tyrimų tikslas - išskirti vietose saugotinus paveldo objektus, nustatyti registruotinus nekilnojamojo kultūros paveldo dėmenis, išaiškinti jų kultūrinę ir visuomeninę reikšmę bei nustatyti jų kultūrinės vertės teisinės apskaitos lygmenis ir registravimo dokumentus. Kultūriniai KT skirstomi į:(į) organiškai susiklostę KT 2)tikslingai suplanuoti ir suformuoti KT; 3) asociatyvieji KT. Kultūriniu KT nustatymas ir aprašymas. Tai daroma remiantis istoriniais šaltiniais, vietos gyventojų pasakojimais, natūralių tyrimų duomenis. Aprašant organiškai susiklosčiusių KT vietas nurodomos sąlygos, kuriomis susiklostė išskirtiniai šių vietovių bruožai, išsiaiškinami būdingiausi jų požymiai, apibūdinamos KT funkcionavimo bei ekologinės, estetinės, ergonominės ir kt. savybės. // LR kultūros vertybių registre nekilnojamasis kultūros paveldas registruojamas urbanizuotų, memorialinių, archeologinių vietų, statinių kompleksų, statinių ir jų priklausinių sąrašuose. Vertinimo kriterijai ir identifikavimo požymiai. Paveldo oi. įregistruoti kaip saugomos vertybės gi jeigu jie turi kultūrinę ir visuomeninę reikšmę. Saugotino paveldo vertybės turi tenkinti 5 kriterijų reikalavimus bei vertės identifikavimo požymius. 1) Kultūrinė reikšmė. Identifikavimo požymiai: a) istorinis informatyvumas, b) formos ir struktūros brandumas, c) autentiškumas d) etnografiškumas. 2) kraštovaizdinė reikšmė, a) ekspozicinė galia, b) istorinis ir ekologinis tvarumas, c) kompozicinis raiškumas 3) Panaudojimo perspektyva a) realioji fizinė būklė, b) teritorinė lokalizacija. 4) raritetiškumas a) 1. retas, išskirtinis, ypatingas, b) vienintelis, kurios nors paveldo rūšies objektas. 5) Etaloninė reprezentacija a) parodantys oi. priklausimą, būdingumą kokiai nors vertybių grupei; b) geriausias, tobuliausias kurios nors vertybių grupės pvz. Saugotinu vertybių tyrimų programa. Tyrimų stadijoje atliekama taikomoji vertybių analizė. Jos tikslas nustatyti vertybes ir identifikuoti jų vertę pg. vertybių teisinės apskaitos lygmenis. *Istorinės medžiagos analizė ir apibendrinimas (studijuojama literatūrą archyvinė medį, piešiniai, paveikslai) *Natūralių tyrimų analizė ir apibendrinimas (sutikslinami istoriniai duomenys, sukaupti kuom. turi parodyti fizinę vietovės ir oi....

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 16479 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
6 psl., (16479 ž.)
Darbo duomenys
  • Ekologijos špera
  • 6 psl., (16479 ž.)
  • Word failas 313 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią šperą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt