Referatai

Advokatu Savivalda

9.4   (3 atsiliepimai)
Advokatu Savivalda 1 puslapis
Advokatu Savivalda 2 puslapis
Advokatu Savivalda 3 puslapis
Advokatu Savivalda 4 puslapis
Advokatu Savivalda 5 puslapis
Advokatu Savivalda 6 puslapis
Advokatu Savivalda 7 puslapis
Advokatu Savivalda 8 puslapis
Advokatu Savivalda 9 puslapis
Advokatu Savivalda 10 puslapis
Advokatu Savivalda 11 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Aprašymas

Turinys:

ADVOKATŲ TARYBA
VISUOTINIS ADVOKATŲ SUSIRINKIMAS
ADVOKATŲ GARBĖS TEISMAS
ADVOKATŲ RŪMAI
ADVOKATŪRA
IŠVADOS
NAUDOTA LITERATŪRA


ĮVADAS

Lietuvoje, kaip ir kitose demokratinėse šalyse, viena iš įteisintų valstybės valdžios šakų pagal valdžių padalijimo principus yra teismų valdžia. Tai savarankiška ir nepriklausoma valdžia, kurią pagal valstybės suteiktus įgaliojimus įgyvendina teismai, vykdantys teisingumą. Teismai faktiškai neegzistuoja be advokatų. Advokatas pataria dėl problemų sprendimo nesikreipiant arba kreipiantis į teismą, kitą ginčų sprendimo instituciją (pvz., ginčų komisiją): rekomenduoja tam tinkamas teisines priemones veikiant prieš kitą šalį (asmenį, organizaciją), klientų vardu teikia dokumentus, paraiškas, kitaip tvarko klientų reikalus jų vardu santykiuose su priešinga šalimi (pvz., atsakovu ar ieškovu, darbdaviu ar darbuotoju), kitu asmeniu (verslo bei kitos bendros veiklos partneriu, esamu arba būsimu kontrahentu, skolininku arba kreditoriumi etc.).[1] Teisės srityje advokato veikla yra panaši į juriskonsulto (juristo) veiklą (šis tvarko konkrečios organizacijos teisinius klausimus, jai atstovauja). Kaip patarėjas dalykiniais klausimais veikia analogiškai kaip ir licencijuotas (arba laisvai samdomas) teisininkas, patentinis patikėtinis ar mokesčių konsultantas.Advokato teisinės paslaugos gali būti teisės konsultacijos (patarimai teisės klausimais), teisinę reikšmę turinčių dokumentų rengimas, atstovavimas teisės klausimais, (teisinė) gynyba bei atstovavimas bylų procese. Šiuo atveju advokato vaidmuo įgyja ypatingą reikšmę, kadangi kiekvienas asmuo įstatymų nustatyta tvarka turi teisę pasirinkti advokatą, kuris patartų, jam atstovautų ar gintų jo interesus.

Ištrauka

Lietuvoje, kaip ir kitose demokratinėse šalyse, viena iš įteisintų valstybės valdžios šakų pagal valdžių padalijimo principus yra teismų valdžia. Tai savarankiška ir nepriklausoma valdžia, kurią pagal valstybės suteiktus įgaliojimus įgyvendina teismai, vykdantys teisingumą. Teismai faktiškai neegzistuoja be advokatų. Advokatas pataria dėl problemų sprendimo nesikreipiant arba kreipiantis į teismą, kitą ginčų sprendimo instituciją (pvz., ginčų komisiją): rekomenduoja tam tinkamas teisines priemones veikiant prieš kitą šalį (asmenį, organizaciją), klientų vardu teikia dokumentus, paraiškas, kitaip tvarko klientų reikalus jų vardu santykiuose su priešinga šalimi (pvz., atsakovu ar ieškovu, darbdaviu ar darbuotoju), kitu asmeniu (verslo bei kitos bendros veiklos partneriu, esamu arba būsimu kontrahentu, skolininku arba kreditoriumi etc.).[1] Teisės srityje advokato veikla yra panaši į juriskonsulto (juristo) veiklą (šis tvarko konkrečios organizacijos teisinius klausimus, jai atstovauja). Kaip patarėjas dalykiniais klausimais veikia analogiškai kaip ir licencijuotas (arba laisvai samdomas) teisininkas, patentinis patikėtinis ar mokesčių konsultantas. Advokato teisinės paslaugos gali būti teisės konsultacijos (patarimai teisės klausimais), teisinę reikšmę turinčių dokumentų rengimas, atstovavimas teisės klausimais, (teisinė) gynyba bei atstovavimas bylų procese. Šiuo atveju advokato vaidmuo įgyja ypatingą reikšmę, kadangi kiekvienas asmuo įstatymų nustatyta tvarka turi teisę pasirinkti advokatą, kuris patartų, jam atstovautų ar gintų jo interesus.
Darbo tikslas - apžvelgti pagrindinius veiklos principus, kuriais remiasi Lietuvos Respublikos advokatai.
Darbo uždaviniai:
1. Aprašyti pagrindinius advokatų veiklos principus;
2. Išanalizuoti advokatų skyrimo tvarką;
3. Apžvelgti advokatų tarybos veiksmus;
4.
1. ADVOKATŲ TARYBA
Advokatų taryba yra Lietuvos advokatūros valdymo organas. Advokatų taryba renkama iš advokatų trejiems metams. Advokatų tarybos nariais gali būti advokatai, turintys ne mažesnį kaip aštuonerių metų advokato veiklos stažą. Lietuvos advokatų tarybą ir jos pirmininką galima apibūdinti kaip savotišką advokatų savivaldos vykdomąją instituciją,užsiimančią kasdienių advokatūros reikalų tvarkymu. Kadangi Tarybos narių skaičius nėra didelis, nekyla problemų, būdingų visuotiniam susirinkimui, todėl jos darbingumas ir veiksmingumas yra nepalyginti didesnis. Lietuvos advokatų tarybos ir jos pirmininko teisės išvardijamos Advokatūros įstatymo 55 straipsnyje. Pavyzdžiui, tik Taryba steigia ir registruoja advokatų...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1632 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • 1. ADVOKATŲ TARYBA 4
 • 2. VISUOTINIS ADVOKATŲ SUSIRINKIMAS 6
 • 3. ADVOKATŲ GARBĖS TEISMAS 7
 • 4. ADVOKATŲ RŪMAI 8
 • 5. ADVOKATŪRA 9
 • IŠVADOS 10
 • NAUDOTA LITERATŪRA 11

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.docx)
Apimtis
11 psl., (1632 ž.)
Darbo duomenys
 • Teisės referatas
 • 11 psl., (1632 ž.)
 • Word failas 29 KB
 • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Advokatūros savivalda ir pagrindinės veiklos formos

Advokatūros savivalda ir pagrindinės veiklos formos Teisė Peržiūrėti darbą

Advokatų profesinė etika civiliniame procese

Advokatų profesinė etika civiliniame procese Teisė Peržiūrėti darbą

LR advokatūros organizvimas, įrašymo į jos sąrašus tvarka ir reikalavimai

LR advokatūros organizvimas, įrašymo į jos sąrašus tvarka ir reikalavimai Teisė Peržiūrėti darbą

Praktikos ataskaita advokatų kontoroje

Praktikos ataskaita advokatų kontoroje Teisė Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt