Referatai

Abraomas Linkolnas

9.0   (2 atsiliepimai)
Abraomas Linkolnas 1 puslapis
Abraomas Linkolnas 2 puslapis
Abraomas Linkolnas 3 puslapis
Abraomas Linkolnas 4 puslapis
Abraomas Linkolnas 5 puslapis
Abraomas Linkolnas 6 puslapis
Abraomas Linkolnas 7 puslapis
Abraomas Linkolnas 8 puslapis
Abraomas Linkolnas 9 puslapis
Abraomas Linkolnas 10 puslapis
Abraomas Linkolnas 11 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Abraomas Linkolnas gimė ūkininko šeimoje. Linkolno tėvas (Thomas Lincoln) nebuvo sėslus. Iš Kentucky jis persikėlė į Indianą. 1818 m. ten mirus Linkolno motinai Nancy Hanks A.Linkolno tėvas iškeliavo atgal į Kentucky, kur iš naujo vedė ir grįžo į Indianą. Iš ten 1830 m. tėvas išsikėlė į Cole aps., III. Tačiau jaunasis Linkolnas po poros kelionių laivu į New Orleans, į šeimyną nebegrįžo, bet apsigyveno New Salem, III., kur dirbo krautuvėje, bandė prekiauti su partneriu Berry, dirbo prie geležinkelio, paštininku, matininku ir mokėjo skolas, pasidarytas savai krautuvei subankrutavus. Aukštas, lieknas, negražus, Linkolnas buvo labai stiprus ir turėjo talento patraukti draugus. Laimėjęs ristynes prieš vietinį stipruolį, Linkolnas įgijo šalininkų, kurių pagalba 1832 m. kandidatavo į Illinois valstybės seimelį, į kurį pirmu kartu buvo išrinktas tik 1834 m. Linkolnas buvo savamokslis, skaityti ir rašyti išmokęs Indianos mokykloje. Draugo paskatintas namuose pradėjo studijuoti teisę ir 1837 m. įgijęs advokato teises ėmė advokatauti Illinois sostinėje Springfielde. New Salem gyvendamas, Linkolnas dalyvavo kare prieš indėnus. Karys nebuvo efektyvus, nors jo kuopa ir buvo išrinkusi jį kapitonu. Į vieną mūšį vykdamas, suspėjo su kuopa atvykti tik palaidoti užmuštų baltųjų. New Salem buvo įsimylėjęs jauną smuklininko dukterį Ann Rutledge, kuri mirė nuo maliarijos. Linkolnas krito į depresiją. Ši meilės istorija legendų dažnai būdavo išpučiama. Atrodo, jog toji meilė žymesnių randų Linkolnui nepaliko, nes jau kitais metais jis susižiedavo su Marry Owens kuri greit, 1838 m., Linkolno atsisakė kaip žmogaus, su kuriuo būtu neįmanoma gyventi. 1840 m. Linkolnas susižiedavo su Mary Todd (1818-1882), gražia, išauklėta, geros kilmės mergina.
Linkolno žmona buvo dominuojančio charakterio, ambicinga, tačiau giliai atsidavusi šeimai ir Linkolnui.
nusmukusį prestižą. Karo metu ištiko jį ir asmeninė nelaimė: mirė jo mylimiausias sūnus (iš keturių sūnų tik vienas Bebert Todd Lincoln, 1843-1926 nemirė jaunas; jis tapo advokatu). 1864 m. Linkolnas buvo perrinktas prezidentu kaip vienybės kandidatas. Tačiau prezidentauti ilgai neteko: 1865...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2202 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
  • 1. Linkolno gyvenimas.1
  • 2. Abraomas Linkolnas- valstybės veikėjas ir filosofas..5
  • 3. Linkolno oratoriaus talentas.7
  • 4. Literatūra9

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
11 psl., (2202 ž.)
Darbo duomenys
  • Visuotinės istorijos referatas
  • 11 psl., (2202 ž.)
  • Word failas 342 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt