Referatai

Žydų padėtis antrajame pasauliniame kare

10   (1 atsiliepimai)
Žydų padėtis antrajame pasauliniame kare 1 puslapis
Žydų padėtis antrajame pasauliniame kare 2 puslapis
Žydų padėtis antrajame pasauliniame kare 3 puslapis
Žydų padėtis antrajame pasauliniame kare 4 puslapis
Žydų padėtis antrajame pasauliniame kare 5 puslapis
Žydų padėtis antrajame pasauliniame kare 6 puslapis
Žydų padėtis antrajame pasauliniame kare 7 puslapis
Žydų padėtis antrajame pasauliniame kare 8 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Vokietija yra “išskirtinė” šalis žydų istorijoje, juk būtent čia XX a. pirmoje pusėje buvo teoriškai suplanuotas, pradė­tas ir perneštas į kitas šalis žydų tautos genocidas, kuris prasidėjo po Hitlerio atėjimo į valdžią 1932-1933 m. Iki to laiko žydai Vokietiją laikė labiausiai jiems tinkama gyven­ti šalimi dėl ten vyraujančios tvarkos, pagarbos mokslui ir darbui. Aišku, ir tuo metu šioje šalyje buvo nemažai antisemi­tizmo reiškinių, bet tokie atvejai buvo kontroliuojami, nes griež­tai laikytasi įstatymų. Tačiau Vokietijai, XX a. pradžioje pasiekusiai galy­bės viršūnę ir pralaimėjus Pirmąjį pasaulinį karą, reikėjo surasti kaltininką. Be to antižydiškas nuotaikas kurs­tė įvairūs bandymai nuversti tuometinę valdžią, todėl, kad juos organizuojant ir įgyvendinant nemažą vaidmenį suvaidino Vokietijos žy­dai. Susiklosčiusia situacija sėkmingiausiai pa­sinaudojo Hitleris ir jo neapykanta žydams. Hitleris gana greitai patraukė žmones savo pusėn. Ypač tam pasitarnavo nacių skleista išvada, teigianti, jog dėl žydų išdavysčių Vokietija pralaimėjo karą bei kad žydai komunistai ir toliau griauną šalį. Žydai buvo kaltinami įvai­riomis būtomis ir nebūtomis nuodėmėmis. Jei iki karo buvo įrodinėjama, jog žydai per amžius apgaudinėjo vokiečius, todėl teisė­tai galima iš jų atimti nuosavybę, tai prasidėjęs Antrasis pasaulinis karas tarsi patvirtino nuo 1939 m. sausio mėn. Hitlerio skelbiamą „tiesą" - jei prasidės karas, jis bus tarptautinio žydų sąmokslo pasekmė. Ir kai karas kilo, Hitleris dėl visų mirčių ir nelaimių apkaltino žydus, o tai reiškė, kad žydai neturi jokios teisės gyventi. Hitleris įvykdyti savo planą(visiškas žydų išnaikinimas) norėjo kuo greičiau, todėl jis pasiryžo suplanuoti ir surengti masines visos Europos žydų žudynes. Joms pradžią davė 1941 m. birželio 22 d. Vo­kietijos įsiveržimas į Sovietų Sąjungą.
Per visiškai slaptą pasitarimą, įvykusį 1939 m. rugsejo 21 d. Berlyne, Reinhardas Heydrichas, pasakė, kad jo „aukščiausias tikslas“, susijęs žydais, turi būti laikomas paslaptyje. Jis norėjo „visiškai išvalyti žydus“ iš didžiosios Vakarų Lenkijos dalies, o kitur uždaryti žydus atskirose miestų ir miestelių teritorijose.Už tokios teritorijos ribų žydai privalėjo persikelti...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1193 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • 1. Antrasis pasaulinis karas (Hitlerio tiesos)..2
 • 2 .Getų sukūrimas..3
 • 3. Holokaustas..4
 • 4. Deportavimas į koncentracijos stovyklas.4 – 5
 • 5. Kultūra5
 • 6. Išvadavimas.6
 • 7. Literatūros šaltiniai..7

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
8 psl., (1193 ž.)
Darbo duomenys
 • Visuotinės istorijos referatas
 • 8 psl., (1193 ž.)
 • Word failas 68 KB
 • Lygis: Mokyklinis
 • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt