Šperos

Žemės teisė

9.2   (3 atsiliepimai)
Žemės teisė 1 puslapis
Žemės teisė 2 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Žemės savininkų rūšys ir žemės įsigijimo nuosavybėn būdai Žemės savininkai: valstybė, savivaldybė, fiziniai ir juridiniai asmenys.
Valstybei priklauso visa likusi ne[privatizuota žemė. Žemės savininkams gali priklausyti bensdrosios nuosavybės teise, jeigu tai sutuoktiniai – įforminama bendroji jungtinė nuosavybė kitais atvejais bendroji dalinė nuosavybė. Registre įregistruojamas vienas sklypas, o jo savininkams įrašoma priklausanti dalis nurodanti proporciją.
Daiktinės teisės žemės valdymas ir naudojimas. Pagrindinės daiktinės teisės: 1 teisė į nuosavybę - teisė savo nuožiūra naudoti valdyti turtą ir juo disponuoti; 2. turto patikėjimo teisė – leidžia valstybės ir savivaldybių įmonėms naudoti ir valdyti valstybės turtą, jų tarpe žemę. Valstybinę žemę patikėjimo teise valdo ir disponuoja apskričių viršininkai, savivaldybės ir kt savivaldybės institucijos; 3. hipoteka – tai turto įkeitimas hipotekos įstaigoje, kuri apsaugo žemės savininko teises garantuodama skolinio įsipareigojimo vykdymą; 4. servitutas – teisė į dalį svetimo žemės sklypo juo naudotis nepaimant jos iš žemės savininko; 5. uzufruktas – apibrežtam termini arba gyvenimo trukmei nustatyta teisė naudotis svetimu daiktu; 6. ilgalaikė nuoma – teisė naudotis kitam asmeniui priklausančiu daiktu nepabloginant jo kokybės nesatatant statinių ir neatliekant kt darbų kurie iš esmės padidintų turto vertę išskyrus atvejus kai yra savininko sutikimas; 7. uzsatymo teisė – teisė naudotis svetimu sklypu statiniams statyti, įsigyti ir žemės gelmėms naudoti.
Daiktinės teisės atsiranda pagal sandorius ir privalo buti registruojamos NT registre. Žemės savinkas gali savo žemės sklypą naudoti, valdyti ir juo dispanuoti, o kiti daiktinių teisių turėtojai tik jį naudoti arba naudoti ir valdyti. Žemės naudojimas – teisė gauti iš jos naudą t.y. išauginti sau produkciją statyti satatiniuss, eksplotuoti naudingasias iskasenas, organizuoti kitokią veiklą. Žemės valdymas – tai teisė jei daryti fizinį bei ūkinį poveikį, atlikti žemės tvarkymo darbus ( melioruoti), parengti teritorijų planavimo dokumentus. Disponavimas žeme – tai teisė nuspręstti daikto likimą ty perleisti žemės nuosavybės ar naudojimo teisę kt asmenims. Tam tikrais atvejais žemės nuomininkas gaves žemės savinko sutikimą gali...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 4610 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
2 psl., (4610 ž.)
Darbo duomenys
  • Administracinės teisės špera
  • 2 psl., (4610 ž.)
  • Word failas 98 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią šperą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt