Referatai

Vokietijos finansų sistema

9.8   (2 atsiliepimai)
Vokietijos finansų sistema 1 puslapis
Vokietijos finansų sistema 2 puslapis
Vokietijos finansų sistema 3 puslapis
Vokietijos finansų sistema 4 puslapis
Vokietijos finansų sistema 5 puslapis
Vokietijos finansų sistema 6 puslapis
Vokietijos finansų sistema 7 puslapis
Vokietijos finansų sistema 8 puslapis
Vokietijos finansų sistema 9 puslapis
Vokietijos finansų sistema 10 puslapis
Vokietijos finansų sistema 11 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Darbo tema
Vokietija.
Ištrauka

Gana ilgai vyravo nuomonė, kad finansų sektorius tėra ekonomikos plėtros atspindys, ir jo paskirtis yra tarpininkauti ūkio subjektų taupymo ir investavimo poreikiams, perskirstyti lėšas tarp ekonominių veiklų. Tačiau pastaraisiais metais vis dažniau teigiama, kad stiprus finansų sektorius gali būti ne tik ekonomikos plėtros rezultatas, bet ir jos priežastis, tai yra daryti veiksmingą įtaką pačiam ūkio augimui.
Valstybės finansų sistema ir valdymas laikui bėgant keičiasi. Kai kurių šalių vadovai suformulavo labai aiškią valstybės finansų reformos strategiją ir sąžiningai jos laikėsi. Suverenumo, fiskalinės įtampos, regioninio bendradarbiavimo, globalizacijos ir naujosios informacinės technologijos pokyčiai radikaliai pakeitė aplinką, kurioje tvarkomi valstybės finansai. Valstybės finansų valdymas nuolat reformuojamas, kad neatsiliktų nuo greitai kintančios išorinės aplinkos.
Nuo to, kaip tvarkomi ir valdomi valstybės finansai, didele dalimi priklauso ir fiskaliniai rezultatai. Pagrindinės valstybės finansų problemos - įplaukų gavimas, išlaidų valdymas ir valstybės skola - labai panašios visame pasaulyje. Tačiau įvairiose šalyse šios funkcijos atliekamos ir valdomos skirtingai.
Šio darbo tikslas – remiantis įvairiais literatūros šaltiniais supažindinti su finansų sistema Vokietijoje.
Vokietijos finansų sistema yra sudaryta iš finansinių institucijų ( tai ir bankai, statybos trestai, komerciniai bankai ir kt.), finansų priemonių, kurių pagalba tos institucijos veikia (banko indėliai, iždo vekseliai, akcijos, obligacijos ir kt.) bei finansų rinkų (kuri dar skirstoma į pinigų ir kapitalo rinkas).
Nacionalineje ekonomikoje finansinės sistemos užduotis yra priimti depozitus ir padaryti juos prieinamus ekonomikai būtinoms kapitalo išlaidoms. Todėl finansų sistema prisideda prie ekonomikos augimo. Vokietijos finansų sistema vaidina svarbų vaidmenį bankų sektoriuje, kuriam būdinga vadinamoji "trijų ramsčių struktūra" ("Drei-Säulen-Struktur").
Vokietijos bankų sektoriui būdingas „pilno aptarnavimo banko“ principas (the full service bank principe). Daugelis kredito įstaigų yra „pilno aptarnavimo bankai“, kurie teikia visų tipų paslaugas - ypač indėlių priėmimo, kreditų teikimo ir investicijų į vertybinius popierius. Bankai siekia teikti kiek įmanoma daugiau įvairesnių finansinių paslaugų, siekdami, kad būtų kuo tampresni kliento ryšiai su banku bei kartu mažinti sąnaudas, tenkančias vieno kliento aptarnavimui.
2....

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1552 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • ĮVADAS3
 • 1. Vokietijos finansų sistema.4
 • 2. Vokietijos finansinės institucijos ..5
 • 2.1. Vokietijos federalinis bankas .5
 • 3. Vokietijos finansinių institucijų veiklos priemonės.7
 • 4. Vokietijos finansų rinka.8
 • IŠVADOS11
 • LITERATŪROS SĄRAŠAS.12

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
11 psl., (1552 ž.)
Darbo duomenys
 • Finansų referatas
 • 11 psl., (1552 ž.)
 • Word failas 302 KB
 • Lygis: Universitetinis
 • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt