Konspektai

Verslo etikos teorija atsiskaitymui

9.4   (2 atsiliepimai)
Verslo etikos teorija atsiskaitymui 1 puslapis
Verslo etikos teorija atsiskaitymui 2 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

priimamiems sprendimams, o galiausiai ir verslo etikai apskritai. Profesionalaus verslininko etiką – verslininkas, kuris savo profesineje veikloje demonstruoja požiūrį į egzistuojančias moralines vertybes ir normas siekdamas savų tikslų. Todel profesine verslininko etika didesni demesi i tai, , kaip jam dera elgtis siekiant savu tikslu. Verslo etika – tai žmogaus veiklos etinių normų atitikimo verslo organizacijos tikslams nustatymas. Tai nera paprastas etinių standartų rinkinys, o savo esme yra problemu , kurios iškyla prieš moralu žmogu, užisiimanti verslu.
verslo dalyvių poreikius, jų veikimo ribas, tikslus. c) kuria būdus ir galimybes konfliktų sprendimui; d) formuoja idealus, gėrio koncepcijas. 4. Verslo etika neprovokuoja moralės normų reliatyvumo. 5. Paklusnumas kodeksui neatleidžia žmogaus nuo individualios atsakomybės, o tik yra jam parama.
sumarinis naudingumo efektas šio veiksmo viršija sumarini naudingumo efektą bet kurio kito veiksmo, kuris gali buti atliktas vietoje pirmojo. Tokiu budu utilitarizmo principas numato galimybę kiekybiškai išmatuoti gerybes, kurios sukuriamos tam tikrais veiksmais. Normu (taisykliu) utilitaristai: veiksmus ir poelgius atlieka p/l visas proceduras.
Viska reikia žiūreti p/l taisyklės, kuriomis jie turi vadovautis.
Veiksmo – poelgių utilitaristai. Jo šalininkai mano, kad spręsti apie poelgio (veiksmo) teisingumą galima tik nustačius ar tas veiksmas duoda daugiau naudos didesniam žmoniu ratui, o ne
žvelgti i taisykles, kuriomis vadovaujantis jis buvo atliktas.
Utilitarizmo teorija patraukli keliais požiuriais. Pirma. Jos teiginiai sutampa su kriterijais, kurie naudojami intuityviai vertinant elgesio moralumą,o kitos, priešingai yra moraliai pateisinamos, Antra. Naudojantis utilitarizmo principu galima paaiškinti, kodel vienos veiklos laikomos amoraliomis .
5. Verslo organizacijų kultūrų tipologija. Skirstymo kriterijai ir tipai. Patirtis rodo, kad daugelis žmonių, dirbdami verslo organizacijoje. eina į kompromisą su savo moraliniais įsitikinimais. Svarbią vietą čia užima vertybių sistema,
reguliuojanti etinius santykius organizacijose. Paprastai ji dar vadinama bendrovės ( verslo organizacijos) etika. Bendrovės etika yra dalis žymiai platesnės normatyvinės sistemos, vad bendrovės (verslo organizacijos) kultūra. Norint teisingiau įvertinti konkrečios organizacijos vertybinių orientacijų savitumą, būtina pasiaiškinti verslo organizacijų kultūrų tipologiją. Reikia pastebėti,...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 4508 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
2 psl., (4508 ž.)
Darbo duomenys
  • Verslo etikos konspektas
  • 2 psl., (4508 ž.)
  • Word failas 137 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt