Konspektai

Valdymo apskaitos sistemos kūrimas ir taikymas

9.8   (2 atsiliepimai)
Valdymo apskaitos sistemos kūrimas ir taikymas 1 puslapis
Valdymo apskaitos sistemos kūrimas ir taikymas 2 puslapis
Valdymo apskaitos sistemos kūrimas ir taikymas 3 puslapis
Valdymo apskaitos sistemos kūrimas ir taikymas 4 puslapis
Valdymo apskaitos sistemos kūrimas ir taikymas 5 puslapis
Valdymo apskaitos sistemos kūrimas ir taikymas 6 puslapis
Valdymo apskaitos sistemos kūrimas ir taikymas 7 puslapis
Valdymo apskaitos sistemos kūrimas ir taikymas 8 puslapis
Valdymo apskaitos sistemos kūrimas ir taikymas 9 puslapis
Valdymo apskaitos sistemos kūrimas ir taikymas 10 puslapis
Valdymo apskaitos sistemos kūrimas ir taikymas 11 puslapis
Valdymo apskaitos sistemos kūrimas ir taikymas 12 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Lietuvos buhalterinės apskaitos įstatyme nurodyta, kad valdymo apskaitos sistemą įmonės pasirenka savarankiškai. Taigi, valdymo apskaitos modelis yra individualus, priklausantis nuo labai daugelio veiksnių: pradedant nuo įmonės veiklos tikslų, dydžio, valdymo struktūros iki darbuotojų profesinio pasirengimo. Todėl valdymo apskaita turi būti tvarkoma pagal taisykles, kurias nustato įmonės vadovybė, atsižvelgdama į įmonės veiklos ypatybes.
4) apskaitos duomenų interpretavimas nemažai priklauso nuo jų pateikimo formos (lentelėse, diagramose, pažymose ir pan.).
Rengiant valdymo apskaitos sistemą, daug dėmesio turi būti skiriama valdymo apskaitos informacijos operatyvumui ir vidaus ataskaitų sudarymui. Kai kurios ataskaitos sudaromos nuolat, kitos - tik susiklosčius nenumatytoms aplinkybėms ar atsiradus papildomos informacijos poreikiui. Glaustesnes ir labiau apibendrintas ataskaitas naudoja įmonės vadovybė. Naudojant įvairiai parengtas valdymo apskaitos ataskaitas, svarbu, kad jų duomenimis nebūtų manipuliuojama, kad jie nebūtų dviprasmiškai interpretuojami. (Kadangi įvairūs vartotojai tą pačią informaciją neretai supranta įvairiai (pavyzdžiui, dėl skirtingo išsilavinimo lygio), valdymo apskaitos sistemą reikia sukurti tokią, kad joje nebūtų vietos ir galimybių dviprasmiškumams, manipuliacijoms ir įvairioms interpretacijoms).
Kuriant valdymo apskaitos sistemą, reikia žinoti, kad skirtingiems įmonės darbuotojams priklausomai nuo jų atliekamų pareigų reikia ir skirtingos informacijos. Vienas iš valdymo apskaitos sistemos reikalavimų - pateikti individualų sąrašą duomenų, reikalingų konkretiems darbuotojams ar jų grupėms. Tam tikra informacija gali būti pateikiama nurodytais terminais: kiekvieną dieną, kas savaitę, dekadą ir pan. Tuo tikslu turėtų būti sudaromi informacijos pateikimo grafikai atitinkamoms įmonės tarnyboms ar darbuotojams. Gerai tvarkoma valdymo apskaita tam tikrą dalį informacijos gali pateikti pagal pareikalavimą.
Tačiau svarbiausia, kuriant valdymo apskaitos sistemą, yra siekti, kad valdymo apskaita taptų perspektyvų reguliavimo priemone, t. y. kad ji būtų nuspėjanti, orientuota į ateitį. Tai reiškia, kad įmonės vadovybė turi gauti tokią informaciją, kuria remdamasi galėtų nustatyti artesnės ir tolesnės ateities veiklos lygį, pajamų ir išlaidų struktūrą, jų kitimo tendencijas ir kt. Valdymo apskaita, kaip perspektyvų numatymo ir reguliavimo priemonė, turi būti glaudžiai susieta su kontrole, t. y. teikti duomenis kontrolei. Kontrolė...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 3194 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
12 psl., (3194 ž.)
Darbo duomenys
  • Apskaitos konspektas
  • 12 psl., (3194 ž.)
  • Word failas 107 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt