Namų darbai

Uždavinių sprendimo ypatumai

10   (1 atsiliepimai)
Uždavinių sprendimo ypatumai 1 puslapis
Uždavinių sprendimo ypatumai 2 puslapis
Uždavinių sprendimo ypatumai 3 puslapis
Uždavinių sprendimo ypatumai 4 puslapis
Uždavinių sprendimo ypatumai 5 puslapis
Uždavinių sprendimo ypatumai 6 puslapis
Uždavinių sprendimo ypatumai 7 puslapis
Uždavinių sprendimo ypatumai 8 puslapis
Uždavinių sprendimo ypatumai 9 puslapis
Uždavinių sprendimo ypatumai 10 puslapis
Uždavinių sprendimo ypatumai 11 puslapis
Uždavinių sprendimo ypatumai 12 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Mąstymo procesas – tam tikro žmogui svarbaus uždavinio sprendimas. Proceso eiga priklauso nuo uždavinio sunkumo, svarbumo bei individo nusiteikimo spęsti uždavinį.
• sprendimo patikrinimas.
Dažnai individui sprendžant uždavinį iškyla įvairiausių sunkumų, kuriuos įveikti jam atrodo būtina, tačiau kaip jis to nežino. Tokiomis aplinkybėmis susidaro uždavinio situacija. Ji gali perkopti iš paprastosios susidarytosios uždavinio situacijos į probleminę situaciją, kada menkai pažįstamas ne tik uždavinys, bet ir jo išaiškinimo būdai. Probleminė situacija susidaro tuomet, kada žmogaus veiksmai sprendžiant uždavinį neduoda jokių rezultatų.
Klausimas imamas formuluoti tada, kada susidaro tam tikra uždavinio situacija – pirmiausia išaiškinama tai, kas žinoma (šiuo atveju sąlyga) , o galiausiai tai, ką reikia surasti. Įsisąmonintas nežinomasis tampai ieškomuoju klausimo turiniu. Suformulavus klausimą, individo mąstymas įgauna kryptį, kuri padeda ieškoti sprendimo, tačiau visos ieškojimo eigos nenurodo. Sprendimo būdas, programos, strategijos – tai yra tai, nuo ko priklauso sprendimo ieškojimas. Dažniausiai skiriami šie sprendimo būdai: mėginimų ir klaidų, algoritminis ir euristinis.
Mėginimų ir klaidų būdu individas gana dažnai pradeda ieškoti sprendimo principo, kada dar tiksliai nenumanai, kaip reikia spręsti uždavinį. Išbandydamas įvairius sprendimo būdus, žmogus gautą rezultatą kiekvieną kartą lygina su turimu tikslu. Tačiau šis būdas užima daug laiko ir yra gana neefektyvus.
Algoritmų panaudojimas visada padeda teisingai išspręsti užduotį, apsaugo no klaidų. Sprendimas pradedamas iš anksto susidarius tam tikru smulkiai sudarytu planu. Algoritminis uždavinio sprendimas grindžiamas suprantamų taisyklių rinkimu. Pagal tas taisykles atliekamas tam tikras skaičius operacijų, kurios ir duoda rezultatą. Yra nemaža dalis uždavinių, kurių algoritmai nežinomi arba jų negalima sudaryti, kadangi tie uždaviniai gali būti sprendžiami įvairiais būdais. Norint išrinkti vieną iš daugybės galimų uždavinio sprendimų, naudojamas euristinių paieškų būdas.
Euristinis ieškojimas (gr. heurisko) padeda trumpiausiu keliu ir griaučiausiai gauti laukiamų rezultatų. Tai pasiekiama, pasirenkant optimalų sprendimo variantą ne iš visų galimų galimų, o tik iš kai kurių alternatyvų. Tačiu yra galimybė, kad šis sprendimas bus klaidingas.
Yra žmonių, kuriems kartais sunku išspręsti uždavinį...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2132 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
  • 1. Įvadas2
  • 2. Metodika.4
  • 3. Rezultatai ir jų analizė..6
  • 4. Išvados11
  • 5. Literatūros sąrašas.12

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
12 psl., (2132 ž.)
Darbo duomenys
  • Asmenybių psichologijos namų darbas
  • 12 psl., (2132 ž.)
  • Word failas 100 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį namų darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt