Laboratoriniai darbai

Tinklo valdymo sistemos analizė

9.8   (3 atsiliepimai)
Tinklo valdymo sistemos analizė 1 puslapis
Tinklo valdymo sistemos analizė 2 puslapis
Tinklo valdymo sistemos analizė 3 puslapis
Tinklo valdymo sistemos analizė 4 puslapis
Tinklo valdymo sistemos analizė 5 puslapis
Tinklo valdymo sistemos analizė 6 puslapis
Tinklo valdymo sistemos analizė 7 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Atlikti tiklo valdymo sistemos analizę
Darbo priemonės
• LAN tinklas;
• Tinklo prieigos įranginiai Fortigate
Darbo eiga
1. Išanalizavus techninėje dokumentacijoje pateiktus pavyzdžius sudaroma tinklo struktūra su keletu LAN tinklų, kurioje numatytas centralizuotas valdymas, panaudojant FortiMAnager įrangą
Taigi sudaromas vidinis laboratorijos tinklas iš trijų skirtingų potinklių PC-LAN1, PC-LAN2, PC-LAN3. Buvo numatyta apjungti 4 kompiuterius, tačiau galiausiai suformavome tris potinklius iš turimų įrenginių. PC-LAN1 potinklis buvo sudarytas iš kompiuterio ir Fortigate FG100 įrenginio, PC-LAN2 ir PC-LAN3 – iš kompiuterių ir Fortigate FW60. Kompiuteriai su Fortigate įrenginiais buvo jungiami per Internal sąsają. Sukurti potinkliai į bendrą sistemą buvo jungiami per Fortigate įrenginių WAN1 sąsajas. Laboratorijos tinklas per Gateway funkciją atliekantį įrenginį buvo sujungtas su Universiteto tinklu.
Norėdami teisingai atlikti visą adresacijos procesą, pirmiausia ištrynėme įrenginiuose užsilikusius nustatymus. Tuomet HyperTerminal pagalba sukonfigūravome Fortigate įrenginių sąsajas nustatydami joms ip adresus ir potinklio kaukes. Tuomet adresaciją atlikome kiekvieno iš potinklių kompiuteriuose keisdami Internetinio protokolo (TCP/IP) savybes. Tuomet trumpam atjungę FG100 įrenginį, prijungėme prie kompiuterio FortiManager ir FortiAnalizer bei nustatėme juos identifikuojančius IP adresus. Galiausiai, atlikus visus sujungimus ir teisingai nustačius adresaciją, tais pačiais adresais galėjome prisijungti prie kiekvieno iš šių įrenginių per WEB sąsają. Sekantis etapas buvo LAN potinklių Fortigate įrenginių priskyrimas laboratorijos tinklą valdantiems ir prižiūrintiems įrenginiams FortiAnalizer ir FortiManager. Visa tai buvo atliekama per WEB sąsają skiltyje Device>>Add device.
FortiManager įrenginys sudarytame tinkle gali visapusiškai valdyti kitus, priskirtus Fortinet įrenginius, nes tai yra centralizuota valdymo sistema, apjungianti visų tinkle esančių Fortinet įrenginių konfigūracijos peržiūra ir keitimą. Vadinasi, konfigūracijos pakeitimai FortiManageryje įtakos sudarytų LAN tinklų darbą ir juose teikiamas paslaugas. Fortigate įrenginiai sudarytuose tinkluose pagal FortiManager nustatytas taisykles savo ruoštu vykdo jiems pavestas tinklo duomenų analizės ir kontrolės funkcijas. Taigi, mūsų sudarytame tinkle kiekviename potinklyje gali būti taikomi įvairaus pobūdžio apribojimai teikiamoms paslaugoms.
Patys Fortigate įrenginiai mūsų sudarytuose LAN tinkluose atlieka arba gali atlikti sekančias funkcijas ir įtakoti kompiuterio darbą tinkle:
• apsaugoti tinklą...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 905 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
7 psl., (905 ž.)
Darbo duomenys
  • Informacinių technologijų laboratorinis darbas
  • 7 psl., (905 ž.)
  • Word failas 296 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį laboratorinį darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt