Referatai

Teisinė lizingo sutarties analizė

10   (1 atsiliepimai)
Teisinė lizingo sutarties analizė 1 puslapis
Teisinė lizingo sutarties analizė 2 puslapis
Teisinė lizingo sutarties analizė 3 puslapis
Teisinė lizingo sutarties analizė 4 puslapis
Teisinė lizingo sutarties analizė 5 puslapis
Teisinė lizingo sutarties analizė 6 puslapis
Teisinė lizingo sutarties analizė 7 puslapis
Teisinė lizingo sutarties analizė 8 puslapis
Teisinė lizingo sutarties analizė 9 puslapis
Teisinė lizingo sutarties analizė 10 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Kalbant apie sutartis pirmiausia reikia apibrėžti sutarčių sampratą. Sutartis yra viena iš labiausiai paplitusių sandorių rūšių. Ja įforminami fizinių bei juridinių asmenų turtiniai ir kai kurie neturtiniai santykiai. Sutartis tai dviejų ir daugiau asmenų susitarimas sukurti, pakeisti ar nutraukti civilinius teisinius santykius, kai vienas ar keli asmenys įsipareigoja kitam asmeniui ar asmenims atlikti tam tikrus veiksmus (ar susilaikyti nuo tam tikrų veiksmų atlikimo), o pastarieji įgyja reikalavimo teisę.
Visoms sutartims galioja bendros taisyklės: jos turi turėti pavadinimą ir numerį, jose turi būti nurodoma data, sudarymo vieta, sutarties šalių pavadinimai, įsipareigojimų vykdymo terminai, sutarties vykdymo ir nutraukimo sąlygos, pasirašančiųjų vardai ir pavardės, atsižvelgiant į sutarties tipą, objektą ir kitus dalykus jose gali būti konkreti komercinė informacija, aptarta nuosavybės teisės perėmimas, atsakomybė, garantijos, netesybos, išlaidos, mokesčiai ir t.t.
Šiame darbe aš noriu detaliai išnagrinėti vieną iš komercinių sutarčių. Teisinei analizei aš pasirinkau lizingo sutartį, kurią sudariau aš ir dvi juridinės šalys. Mano darbo tikslai yra išskirti pagrindinius sutarties elementus, nustatyti sutarties sudarymo tvarką ir vykdymo sąlygas, palyginti Civilinio kodekso teisės normose ir sutartyje nurodytas nuomininko ir lizingo firmos teises ir įsipareigojimus. Pagrindinis tikslas yra išanalizuoti kaip Civilinio kodekso teisės normų reikalavimai atsispindi šioje nagrinėjamoje lizingo sutartyje. Didžiausią literatūrinės medžiagos dalį, skirtą lizingo sutarties analizei, sudarė Civilinio kodekso sutarčių teisės bendrosios nuostatos.
Pagal lizingo sutartį viena šalis (lizingo davėjas) įsipareigoja įgyti nuosavybės teise iš trečiojo asmens kitos šalies (lizingo gavėjo) nurodytą daiktą ir perduoti jį lizingo gavėjui valdyti ir naudoti verslo tikslais už užmokestį su sąlyga, kad sumokėjus visą lizingo sutartyje numatytą kainą daiktas pereis lizingo gavėjui nuosavybės teise, jeigu sutartis nenumato ko kita.
Sutarties elementai, kurių pakanka sutarties galiojimui, yra veiksnių šalių susitarimas, o įstatymų nustatytais atvejais – ir sutarties forma.
• Sutarties formai yra taikomos Civilinio kodekso 1.71-1.77 straipsnių taisyklės, reglamentuojančios sandorių formą.
• Kai pagal įstatymus ar šalių susitarimą sutartis turi būti paprastos rašytinės formos, ji...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2124 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • ĮVADAS 3
 • 1. Pagrindiniai sutarties elementai 4
 • 2. Sutarties analizė 5
 • 2.1. Sutarties rūšis 6
 • 2.2. Sutarties dalykas 7
 • 2.3. Sutarties kaina 7
 • 2.4. Turto perdavimas 8
 • 2.5. Šalių teisės ir įsipareigojimai 8
 • IŠVADOS 10
 • LITERATŪRA 11
 • PRIEDAI 12

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
10 psl., (2124 ž.)
Darbo duomenys
 • Komercinės teisės referatas
 • 10 psl., (2124 ž.)
 • Word failas 59 KB
 • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Komercinės sutarties pagal Lietuvos respublikos civilinio kodekso nustatytus reikalavimus parengimas ir sutarties teisinė analiz

Komercinės sutarties pagal Lietuvos respublikos civilinio kodekso nustatytus reikalavimus parengimas ir sutarties teisinė analiz Komercinė teisė Peržiūrėti darbą

Komercinės sutarties pagal Lietuvos Respublikos (LR) Civilinio Kodekso (CK) normų reikalavimus parengimas ir sutarties teisinė a

Komercinės sutarties pagal Lietuvos Respublikos (LR) Civilinio Kodekso (CK) normų reikalavimus parengimas ir sutarties teisinė a Komercinė teisė Peržiūrėti darbą

Komercinės sutarties pagal Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso normų reikalavimus parengimas ir sutarties teisinė analizė

Komercinės sutarties pagal Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso normų reikalavimus parengimas ir sutarties teisinė analizė Komercinė teisė Peržiūrėti darbą

Pirkimo-pardavimo sutarties sąlygų teisinė analizė

Pirkimo-pardavimo sutarties sąlygų teisinė analizė Komercinė teisė Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt