Referatai

Švedijos faktai

9.2   (2 atsiliepimai)
Švedijos faktai 1 puslapis
Švedijos faktai 2 puslapis
Švedijos faktai 3 puslapis
Švedijos faktai 4 puslapis
Švedijos faktai 5 puslapis
Švedijos faktai 6 puslapis
Švedijos faktai 7 puslapis
Švedijos faktai 8 puslapis
Švedijos faktai 9 puslapis
Švedijos faktai 10 puslapis
Švedijos faktai 11 puslapis
Švedijos faktai 12 puslapis
Švedijos faktai 13 puslapis
Švedijos faktai 14 puslapis
Švedijos faktai 15 puslapis
Švedijos faktai 16 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Būdama taikia ir neutralia valstybe per visą XX amžių, Švedija pasiekė aukštą gyvenimo lygį. Apie Švediją pasaulyje yra sukurti du populiarūs mitai: vienas byloja, kad tai šalis, kurioje idealiai suderinti kapitalizmas ir socializmas, o dabar užderėjo saldūs šio derinio vaisiai, kuriuos gali užauginti bet kuri kita šalis, pasinaudojusi Švedijos modeliu; antrasis – apie visuomenę, kurios gerovė jai atnešė visų įmanomų ir neįmanomų išvystytos ekonomikos šalutinių poveikių.
Švedijos istorija – tai šuolio iš skurdo į klestėjimą istorija – vos per šimtą metų viena neturtingiausių ir labiausiai ekonomiškai atsilikusių Europos šalių tapo viena turtingiausių pasaulyje. Tačiau staigios permainos atnešė švedams ne tik džiaugsmą, bet ir problemų.
Švedija, kaip ir bet kuri kita valstybė, yra unikali, graži ir įdomi. Dėl nedidelio gyventojų skaičiaus ir gana nemažos teritorijos Švedija priskiriama prie rečiausiai gyvenamų Europos valstybių. Beveik 80% Švedijos teritorijos dengia didžiuliai miškai, kalnai, ežerai, upės, pelkės ir žmogaus nepaliesta laukinė gamta.
Švedijos ir Lietuvos tarpusavio santykiai tęsiasi kelis šimtmečius. Lietuvos Respublika diplomatinius santykius su Švedijos Karalyste užmezgė 1919 metais. Neužilgo Švedijoje buvo įkurta Lietuvos atstovybė, veikusi iki 1940 metų. 1990 metais Lietuvai atgavus nepriklausomybę, Lietuvos ambasada Švedijoje netrukus buvo vėl atidaryta.(8). Ši šalis Lietuvai yra svarbus ir artimas partneris ekonomikos, tarptautinės politikos, kultūros, švietimo srityse.
Švedijos karalystė yra Šiaurės Europos valstybė, užimanti didžiąją dalį Skandinavijos pusiasalio. Jos ilgis iš šiaurės į pietus yra 1500 km, o plotis iš vakarų į rytus – 550 km. Pagal plotą Švedija užima 4 vietą Europoje, jos plotas yra 449 964 kvadratiniai kilometrai, iš jų: sausumos - 410 928 km2 , vandens: 39 036 km2, o 1/7 ploto dalis yra už Šiaurės poliarinio rato (4). Vakaruose Švedija turi sieną su Norvegija, šiaurėje su Suomija, o rytinę ir pietinę sieną skalauja Baltijos jūra, atskirdama Švediją nuo Suomijos, Danijos ir Pabaltijo šalių, o pietvakariuose Švedijos krantus skalauja Skagerako ir Kategato sąsiauriai, rytuose Botnijos įlanka. Administraciškai...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 4827 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • ĮVADAS.2
 • GEOGRAFIJA IR KLIMATAS.3
 • DEMOGRAFIJA IR RELIGIJA3
 • ISTORIJA.4
 • ŠVEDIJOS VĖLIAVA..5
 • VALSTYBINIAI HERBAI.6
 • VALSTYBINIS HIMNAS7
 • VALSTYBĖS STRUKTŪRA IR POLITIKA7
 • EKONOMIKA IR PRAMONĖ10
 • DARBO JĖGOS RINKA14

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
16 psl., (4827 ž.)
Darbo duomenys
 • Regioninės geografijos referatas
 • 16 psl., (4827 ž.)
 • Word failas 132 KB
 • Lygis: Universitetinis
 • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt