Analizės

Studento savianalizė

10   (1 atsiliepimai)
Studento savianalizė  1 puslapis
Studento savianalizė  2 puslapis
Studento savianalizė  3 puslapis
Studento savianalizė  4 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Man atrodo, kad pažintum save pirmiausia reikia turėti bent elementarių psichologijos žinių. Žmogus atspindi jį supantį pasaulį, naudodamasis tokiais psichiniais procesais, kaip jutimas, suvokimas, mąstymas, atmintis, vaizduotė. Mums kiekvienam labai svarbu išaiškinti tų psichinių aiškinių ypatumus.
Vilniaus teisės ir verslo kolegijoje aš studijuoju tam, kad pasiekčiau tam tikro tikslo. Norėčiau gerai baigti mokslą ir surasti gerą darbą su geru atlyginimu. Esu tikra, kad pasieksiu savo tikslo, todėl ir lankau paskaitas. Be to studijuodama aš ne tik mokausi, bet irgi bendrauju su draugais.
Amerikiečių psichologas Abraham Maslow sukūrė teoriją , pagal kurią visi žmogaus poreikiai yra išsidėstę tam tikra tvarka, sudaro savitą piramidę. Manau, kad pagrindiniai visų žmonių poreikiai yra vienodi. Pirmiausia žmogus stengiasi patenkinti savo fiziologinius poreikius: miego, kvėpavimo, maitinimosi... Besikankinančiam iš bado, dūstančiam ar šąlančiam žmogui vargu ar kiti poreikiai rūpės. Nežinau kodėl, bet jaučiu didelį saugumo poreikį. Nesijaučiu visiškai saugi. Visaip siekiu išvengti bet kokių pavojų savo sveikatai ar gyvybei. Mane dažnai prislengia baimė ir nerimas. Manau, kad šio poreikio nesu patenkinusi iki galo, o meilės ir priklausomybės poreikį irgi jaučiu. Palaikau gerus ryšius su kitais žmonėmis. Skaudu yra jausti, kad brangus žmogus nori atsiriboti, atstumti. Aš myliu, esu mylima, turiu daug draugų. Man atrodo, kad šis poreikis yra patenkintas. Svarbiausia, kad siekiu tokios vertybės kaip bendravimas. Taigi, galiu kilti aukštyn, nors ir užslopinus saugumo poreikį, tačiau man tai visai netrukdo. Po to eina poreikis save vertinti ir gerbti, pasiekti visišką asmenybės saviraišką. Vertinu save galbūt perdėtai, nes perdedu dėl teigiamų savybių ir noriu jas kuo ryškiau pabrėžti. Manau, kad svarbiausias poreikis man – tai bendravimo ir meilės poreikis. Aš nuslopinu iki galo nepatenkintą saugumo poreikį, nes bendravimo ir meilės poreikis manyje yra kur kas svarbesnis.
Įdomus ne tiktai pažinimo proceso, bet ir kiti žmogaus asmenybės ypatumai, pavyzdžiui, temperamentas. Kas yara temperamentas? Tai galvos smegenų žievės jaudinimo ir slopinimo procesų stiprumas...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1129 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
4 psl., (1129 ž.)
Darbo duomenys
  • Asmenybių psichologijos analizė
  • 4 psl., (1129 ž.)
  • Word failas 42 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią analizę

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Mano kaip studento savianalizė

Mano kaip studento savianalizė Asmenybės psichologija Peržiūrėti darbą

Savianalizė „Savęs link“

Savianalizė „Savęs link“ Asmenybės psichologija Peržiūrėti darbą

Psichologinė savianalizė

Psichologinė savianalizė Asmenybės psichologija Peržiūrėti darbą

Savianalizės pavyzdys

Savianalizės pavyzdys Asmenybės psichologija Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt