Analizės

Savianalizė „Savęs link“

9.0   (2 atsiliepimai)
Savianalizė „Savęs link“ 1 puslapis
Savianalizė „Savęs link“ 2 puslapis
Savianalizė „Savęs link“ 3 puslapis
Savianalizė „Savęs link“ 4 puslapis
Savianalizė „Savęs link“ 5 puslapis
Savianalizė „Savęs link“ 6 puslapis
Savianalizė „Savęs link“ 7 puslapis
Savianalizė „Savęs link“ 8 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Socialinė psichologija yra mokslas tiriantis kaip atskiri individai priima, perduoda informaciją kitiems, kaip nuo to priklauso jų elgesys, kaip grupuojamasi apie bendras idėjas ar lyderius ir kokie procesai veikia grupuočoų formavimąsi, jų raidą, bendradarbiavimą bei konfliktus su kitomis grupuotėmis. Socialinė psichologija remiasi sociologijos bei psichologijos žiniomis. Modulio tikslas – suteikti teorinių žinių apie tai, kas atsitinka, kai žmogus atsiduria tarp kitų žmonių – ką žmonės mano vieni apie kitus, kaip jie veikia vieni kitus ir kaip jie elgiasi vieni su kitais.Savo savianalizėjė aprašysiu apie save laikantis tikslo gebėti taikyti įgytas žinias savistabai,saviraiškai,savikontrolei.
Savęs pažinimo link labai svarbu žinoti ir suprasti IŠ KUR AS?Kaip priklausė mano vystymąsis nuo tėvų auklėjimo,kuo esu panaši į juos ir kuo skiriuosi.Didelį indėlį šiam darbui įdėjo mano mama,tėtis,sesuo pasakoję apie mūsų senelius prosenelius jų pomėgius,temperamentą.
Mama kilusi iš kaimo.Nuo pat mažens mama buvo mokoma darbštumo,pagarbos tėvams,rūpestingumo,atjautos žmonėms.Šeimoje vyravo partiarchatas.T.y. kaip buvo laikomasi nuostatos „kur vyriški darbai,juos turi atlikti vyras.Kas prie buitinių moters darbų-moteriai“.Sulaukusi mama pilnametystės pasirinko,manau,pagal jos tėvelių įskiepytas vertybes pagal savo būdą tinkančią profesiją: medicinos sesuo.Nuo pat vaikystės turiu galimybę iki šių dienų stebėti kaip mama kasdieną atiduoda savo rūpestį,nuoširdumą,atjautą žmonėms.Tai itin sunkus darbas.Mama visada man sako:kiekvieną žmogų reikia ne tik pagydyti,bet ir būti kaip psichologu:išklausyti jų gyvenimiškas bėdas,paguosti bei užjausti.Todėl kai man buvo 16 metų ir turėjau pagalvoti aipe ateitį ką noriu studijuoti ir kokią pakraipą rinktis t.y. humanitarinę ar realinę pasirinkau humanitarinę,nes mama buvo labai prieš jog norėjau bandyti sieti savo ateitį kaip ir ji su medicina.Taip pat jį mėgsta discipliną esti labai pedantiška iki šiol turi pomėgį megzti,siūti,nerti vašeliu.Tai,kas reiklauja kruopštumo.Prieštaringai vertina blogus įpročius kaip rūkymas ir alkoholis.Visada mane palaiko,kad ir kas bebūtų.Niekados nekritikuoja už blogus rezultatus studijose,o atvirkščiai-padrąsina ir palaiko sakydama jog būna gyvenime ir blogiau,čia tik maža kliūtis.
Apie savo šeimą man ypatingai sudėtinga šnekėti.Tėvai iššiskyrė kai man buvo 7 metai.Sualukus tik 18...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1366 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
8 psl., (1366 ž.)
Darbo duomenys
  • Asmenybių psichologijos analizė
  • 8 psl., (1366 ž.)
  • Word failas 60 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią analizę
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt