Rašiniai

Samprotavimo rašinys. Kas trukdo žmogui būti laimingam?

10   (1 atsiliepimai)
Samprotavimo rašinys. Kas trukdo žmogui būti laimingam? 1 puslapis
Samprotavimo rašinys. Kas trukdo žmogui būti laimingam? 2 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Laimingo žmogaus gyvenimas yra dažnai siejamas su valstybės nepriklausomybės išsaugojimu, drąsiu pasiaukojimu ir apsisprendimu dirbti visuomenei. Tokie žmonės geba nepasiduoti, pasižymi Prometėjiškomis savybėmis ir didžiuojasi savimi rūpindamiesi aplinkinių gerove. Galima manyti, kad šių dienų jaunimui yra sunku suvokti patriotiškų žmonių svarbą bei asmeninę laimę sieti su tautos laimę. Todėl vertėtų prisiminti Lietuvos XIX a. Istoriją, kai vyko Lietuvos ir Lenkijos sukilimai prieš caro valdžią, buvo uždaromos mokymo įstaigos, garsusis Vilniaus universitetas, o Lietuvos valstiečiai ir bajorai aukojo savo gyvybes sukilimuose kovojant už valstybės nepriklausomybę. Dėl to lietuvių tauta patyrė tautinį, kultūrinį ir socialinį nuosmukį. Tačiau reikia pasidžiaugti, jog sunkiu laikotarpiu Lietuvoje atsirado šviesuolių, kurie ėmėsi iniciatyvos ir dirbo visuomenės ir valstybės labui. Vienas jų XIX a. Prozininkas, poetas, publicistas ir „Tautiškos giesmės“ autorius – Vincas Kudirka, kuris lietuvių visuomenę formavo pagal europietiško demokratizmo pricipus bei deformavo visuomenės tautinės tapatybės pamatus gimtąją kalba. Tai atspindi Kudirkos eilėraštis „Labora!”, kuriame atskleidžiami visuomeninio gyvenimo klausimai, o pavadinimas yra tarsi šūksnis pažadinti jaunimą dirbti visuomenės labui bei kovoti dėl savo mylimos tėvynės. Būtent darbas, aukštas siekis ir vienybė, kuri gali pasipriešinti prieš sunkumus, yra ne tik visos tautos, bet ir vieno žmogaus kelias į laimės siekį. Taigi, pasiaukojimas, nuoširdus ir atkaklus darbas visuomenei yra vienas iš žmogaus laimės pavyzdžių, kuris padeda žmogui jaustis laimingam, bet ir tuo pačiu ugdo žmogaus valią ir asmenybę.
Tačiau svarbu paminėti, jog žmogaus gyvenime yra ir kitų aspektų, kurie lemia žmogaus būseną, nuotaiką, įtakoja žmogaus darbą, svajonių išsipildymą ir vienas iš jų yra asmens laisvė. Verta paminėti, jog laisvas žmogus – veiklus ir kūrybingas žmogus, kuris gali ugdyti visuomenę gražiais ir dorais tikslais. Tačiau žmogaus laisvę įtakoja įvairūs gyvenimiški ar pasauliniai veiksniai. Noriu pridurti, jog ne visada žmonės buvo laisvi ir laimingi, o ypač tada, kai Lietuvos piliečiai gyveno carinės Rusijos priespaudoje, išgyveno...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 713 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Mokyklinis
Failo tipas
Word failas (.docx)
Apimtis
2 psl., (713 ž.)
Darbo duomenys
  • Lietuvių kalbos rašinys
  • 2 psl., (713 ž.)
  • Word failas 17 KB
  • Lygis: Mokyklinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį rašinį
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt