Turinys.
Įžanga.
1. Atvirieji standartai Interneto svetainėse.
1.1 Žiniatinklio istorija ir atvirieji standartai.
1.2 Kodėl verta laikytis standartų?.
2. Informacinės interneto svetainės kūrimo pagrindiniai punktai.
2.1 Svetainės išvaizda ir navigacija.
2.2 Paprastas ir aiškiai suprantamas svetainės turinys.
2.3 Reklamuoti ir palaikyti savo etiketę.
2.4 Leisti lankytojams išreikšti savo nuomonę.
2.5 Svetainės lankytojų elgsenos analizavimas.
2.6 Optimizavimas paieškos sistemoms.
3. Pagrindinės problemos.
3.1 Suprasti ką siūlo talpinimo paslaugos tiekėjas ir ko reikia.
3.2 Svetainės atsivertimo greitis.
3.3 Kontaktai.
3.4 Ekrano rezoliucija.
3.5 Suderinamumas su naršyklėmis.
3.5 Rašybos ir gramatinės klaidos.
3.6 Neveikiančios nuorodos.
4. Svetainės optimizavimas paieškos sistemoms.
4.1 Svetainės adreso patikrinimas.
4.2 Teisingas HTML kodas.
4.3 TITLE ir META žymėjimas kiekveinam puslapiui.
4.4 Raktažodžių naudojimas.
4.5 Struktūra.
4.6 Atgalinės nuorodos.
Išvados.
Bendrąja prasme internetas – tai kompiuterių tinklas, jungiantis kelis tinklus, tačiau dabar internetas, suprantamas kaip tarptautinė, viešai prieinama tarpusavyje sujungtų kompiuterių visuma, naudojanti TCP/IP protokolą. Vartotojo požiūriu, internetas visų pirma reiškia pasaulinį tinklą (WWW – World Wide Web). WWW tinklas – pati moderniausia ir populiariausia interneto informacinė paslauga. Tai unikali duomenų saugykla, kurią sudaro, daugybė sujungtų kompiuterių, išsibarsčiusių įvairiose pasaulio vietose. Dirbant kompiuteriu, galima rasti reikalingą informaciją įvairiomis temomis – pradedant namų ruoša ir baigiant gyvybės Marse teorijomis. WWW tinkle randami įstatyminiai dokumentai, registrai, duomenų bazės ir visa kita informacija. Čia galima perskaityti ar išgirsti naujausias žinias iš pasaulio. Tai lyg didžiulė biblioteka, kurioje galima rasti įvairių šalių laikraščių, žurnalų, straipsnių, katalogų ar knygų.
Internete, šiuo metu, yra be galo daug informacijos šaltinių. Visų jų tikslas – kuo daugiau vartotojų. Todėl kiekvienai informacinei interneto svetainei yra labai svarbu įtikti savo vartotojams. O tai gali būti įgyvendinta analizuojant vartotojų elgseną svetainėje, pasirūpinti, kad vartotojo naudojama programinė įranga būtų pilnai tinkama ir suderinta naršyti po svetainę, kad kiekvienam vartotojui būtų aiškus svetainės išdėstymas ir kuo paprastesnis naudojimas. Visa tai padeda įgyvendinti atviri standartai, kurie yra prieinami kiekvienam interneto svetainių kūrėjui, o kai kurioms valstybinėmis įstaigoms, netgi privalomi.
Informacinėse interneto svetainėse, viskas turi būti išdėstyta ir suprantama kiekvienam interneto vartotojui. Negali būti jokių neveikiančių nuorodų, ar sudėtingų meniu, kuriuos pavyksta paspausti tik iš trečio karto. Šiai problemai išspręsti yra sukurti bendrieji atvirieji standartai.
Standartas – tai bendras susitarimas dėl kažko, nustatant normas, taisykles ir reikalavimus. Standartai gali būti skirstomi į atviruosius (laisvus) ir uždarus (kurie priklauso vienam gaminiui arba gamintojų grupei). Atviraisiais standartais gali laisvai ir nemokamai naudotis kiekvienas.
Atvirieji standartai, aprašantys interneto technologijas, lėmė interneto populiarumą. Atvirųjų standartų dominavimas leidžia vartotojui laisvai rinktis elektroninio pašto serverius, elektroninio pašto klientus, žiniatinklio serverius, naršykles ir beveik nesirūpinti suderinamumo klausimais, o kūrėjas, turi pritaikyti interneto svetainę, kad kuo optimaliau...
Šį darbą sudaro 3474 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Kiti darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!