Šis kursinis darbas yra skirtas radijo imtuvų skaičiavimui. Kursinis darbas susideda iš aiškinamojo rašto ir grafinių darbų. Šiame darbe buvo atliktas parengtinis skaičiavimas, schemos parinkimas, elektrinis skaičiavimas ir skaičiavimų palyginimas su užduoties reikalavimais.
Pagal skaičiavimus buvo sudaryta sandaros schema, o po to ir elektrinė principinė schema. Pagal šį kursinį darbą galima gaminti radijo imtuvus, kurie priima signalus vidutinių bangų diapazone.
The purpose of this course activity to project a wireless the receiver. The course activity consists of an explanatory and graphic part. In this activity were conducted: the preparatory final pays, selection of the scheme, electrical final pays and confrontation of the received outcomes to the data of the representation.
Allowing the final pays the skeleton diagram, and then and electrical circuit was constituted. This course activity solves to effect radio receivers, which one work in long-wave band.
Radioelektronika susiformavo XX amžiaus 20-ais metais susijungus radiotechnikai ir elektronikai.
Radiotechnika sprendžia problemas susijusius su elektromagnetinių virpesių panaudojimu. Šie virpesiai naudojami informacijai perduoti, priimti ir apdoroti. Šiandien radiotechnika panauduota: radijo ryšiui, radiofonijai, radiolokacijai, radionavigacijai, televizijai, objektų valdymui, matavimuose, pramonėje, medicinoje, įvairiose mokslo šakose ir t.t.
Elektronika sprendžia problemas susijusias su elektronais, elektromagnetiniais laukais, vakuuminiais, dujiniais, puslaidininkiniais, integriniais ir optiniais prietaisais.
Elektronikos pradžia galima laikyti nuo 1864 metų, kai D. Maksvelas teoriškai pasiūlė elektromagnetinių bangų egzistavimą. Toliau tyrinėjant elektromagnetinių bangų egzistavimą 1886 metais praktiškai įrodė G. Hercas, o 1887 metais A. Popovas sukūręs radiją, patvirtino D. Maksvelo ir G. Herco teoriją. Taigi praktinė elektronika prasidėjo nuo A. Popovo radijas. Taikant visa teoriją nuo 1903 metų buvo gaminamos lempos ir kuriamos įvairios schemos. Nuo tuo laiko prasidėjo lempinė elektronika. Puslaidininkinė elektronika egzistuoja nuo 1948 metų, kai buvo sukurtas pirmas tranzistorius, kuris yra daug mažesnis ir vartoja mažiau energijos negu lempos. Bet tai dar ne pabaiga, nes tobulėjant technologijai buvo elementai su didesne integracija ir 1960 metais prasidėjo mikroelektronikos etapas. O pradėjus...
Šį darbą sudaro 3590 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!