1.1 PSI – teorinis pramoninio programavimo pagrindas. Apribojimų (programų, failų, duomenų ir žinių bazių) visuma, nusakanti kaip PS turi atrodyti, veikti. Kur, kaip ir kam ją galima naudoti.
1.2 Istorija 1968m. prabilta apie krizę programavime. To pasekmė – naudoti PSI – metodus aprašančius programų kūrimo principus.8 dešimtmety programuotojai nebespėjo laiku atlikti visų užsakymų,todėl programų kainos žymiai viršijo pačios įrangos kainą.Siekiant padidinti programuot darbo našumą, buvo pradėtos kurti programavimo automatizavimo priemonės. Tačiau transliatoriai, redaktoriai ir pnš. priemonės palengvino tik programų rašymą. ADA projekto idėja - atsisakyti unikalių sistemų, ir kurti tokias sistemas, kurios tenkintų didelės vartotojų klasės. Taip išleidžiant didesnius tiražus programų.
2. PSI paskirtis – nurodyti programos architektūrą (sistemos konstrukcinius elementus, jų vykdomas f-jas, sąveikos būdus ir juos siejantį konstrukcijos santykį), išnagrinėti PS kūrinio priemones (metodus, instrumentus, kalbas, procedūras) bei veiksmingus jų naudojimo būdus.
4. PSI tyrimo objektas – I. Baziniai procesai, be kurių negali būti sukurtos ir panaudotos PS:1)Analizė - tai sistemos skaidymo į sudėtines dalis procesas, vykdomus siekiant suvokti analizuojamosios sistemos savybes 2)Specifikavimas - tai iš išorės stebimos sistemos elgsenos modeliavimo procesas 3)Projektavimas - tai geriausio sistemos specifikacijos įgyvendinimo būdo parinkimo, jo modeliavimo procesas4)Programavimas - tai pasirinktojo procesoriaus vykdomu instrukcijų rinkinio, užtikrinančio specifikacijoje numatytą to procesoriaus veiką, realizuojamą sistemos projekte numatytu būdu, sudarymo procesas. 5)Surinkimas - tai sistemos sudėtinių dalių jungimo procesas. Kartais jis dar yra vad sistemos integravimu. 6)Parengimas darbui - tai sistemos veikimui reikalingų resursų akumuliavimo ir jos adaptavimo konkrečiai darbo vietai procesas. 7)Aptarnavimas - tai specifikacijoje numatytos sistemos elgsenos palaikymo procesas. 8)Modernizavimas - tai veikiančios sistemos vidinės arba išorinės elgsenos modifikavimo procesas. 9)Demontavimas - tai laipsniškas vienos veikiančios sistemos funkcijų perdavimo kitai veikiančiai sistemai procesas.
II. Pagalbiniai procesai - procesai, skirti bazinių procesų vykdymui palengvinti ir padėtį užtikrinti jų sėkmę: testavimas, verifikavimas, vertinimas, dokumentavimas, konfigūracijos valdymas, peržiūra, inspektavimas, problemų sprendimas. II. Organizaciniai procesai - procesai, skirti organizacinėms struktūroms, kuriančioms...
Šį darbą sudaro 2484 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!