Konspektai

Programų sistemų inžinerijos medžiaga

10   (1 atsiliepimai)
Programų sistemų inžinerijos medžiaga 1 puslapis
Programų sistemų inžinerijos medžiaga 2 puslapis
Programų sistemų inžinerijos medžiaga 3 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

PS - tai integruota programų, failų, protokolų, interfeisų, duomenų bazių ir žinių bazių visuma, skirta tam tikros klasės uždaviniams spręsti arba tam tikriems įrenginiams ar procesams valdyti. Būtina bet kokios programų sistemos sudėtinė dalis - jos naudojimo instrukcijos.
PS naudotojui nėra jokio skirtumo ar padaryta klaida pačiose programose, ar programų sistemos dokumentacijoje. Abiems atvejais rezultatas yra tas pats: arba PS apskritai neveikia, arba ji veikia ne taip, kaip numatyta jos reikalavimų specifikacijoje.
Kuriant PS, jas būtina nagrinėti dviem skirtingais požiūriais: išoriniu ir vidiniu. Pirmuoju atveju nagrinėjamos jos vykdomos f-jos, elgsena ir kitos iš išorės stebimos savybės. Tai – sist. naudotojų požiūris į sist. Antruoju atveju nagrinėjama jos architektūra. Tai - sistemos kūrėjų (projektuotojų, programuotojų ir pan.) požiūris į sist.
Išorinis aspektas: Nagrinėjamos tos PS savybės, kurias galima stebėti iš jos išorės: f-jos, elgsena, interfeisas, patikimumas ir pan. Šitaip į sistemą žiūri jos užsakovai, reikalavimų specifikaciją rengiantys analitikai, naudotojai ir ją aptarnaujantis bei prižiūrintis personalas. Aprašant sistemos išorinį aspektą, ji aprašoma kaip vadinamoji juodoji dėžė.
Vidinis aspektas: Nagrinėjamos tos PS savybės, kurias galima stebėti tik iš jos vidaus: architektūra, architektūros įgyvendinimo būdas, sist. veikimas ir pan. Šitaip į sist. žiūri jos projektuotojai, programuotojai ir kiti ją kuriantys asmenys. Aprašant sistemos vidinį aspektą, ji aprašoma kaip vadinamoji perregimoji dėžė. Perregimosios dėžės aprašai (eskizinis projektas, detalusis projektas ir kt.) sudaro programų sistemos projektinę dokumentaciją.
PS architektūra vad. jos sudėtinių dalių (konstrukcinių elementų) su­jungimo būdas. PS architektūros aprašas nusako sist.konstrukcinius ele­mentus, jų vykdomas f-jas, sąveikos būdus ir juos siejantį konstrukcijos santykį. Sist. architektūros aprašas yra vadinamas jos eskiziniu projektu.
Eskiziniu projektavimu vad. kuriamosios PS funkcinės, modulinės, duomenų ir interfeiso architektūrų projektavimo procesas. Dokumentas, kuriame aprašomi eskizinio projektavimo metu priimti projektiniai sprendimai, pateikiami tų sprendimų motyvacija ir eskizinio projektavimo rezultatai, vadinamas PS eskiziniu projektu.
Detaliuoju PS projektavimu yra vad. architektūrinių PS komponentų vidinės struktūros ir logikos (veikimo algoritmų) projektavimas. Dokumentas, kuriame aprašomi...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 6815 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
3 psl., (6815 ž.)
Darbo duomenys
  • Programų konspektas
  • 3 psl., (6815 ž.)
  • Word failas 197 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Išsami programų sistemų inžinerijos teorija

Išsami programų sistemų inžinerijos teorija Programos Peržiūrėti darbą

Programų sistemų inžinerijos teorija

Programų sistemų inžinerijos teorija Programos Peržiūrėti darbą

Programų sistemų inžinerijos pagrindai

Programų sistemų inžinerijos pagrindai Programos Peržiūrėti darbą

Praktinė ataskaita: programų inžinerijos pagrindai

Praktinė ataskaita: programų inžinerijos pagrindai Programos Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt