ISTORIJA – 2002 m. kovo 22 d. buvo sukviesta Kėdainių rajono savivaldybės taryba, kuri nusprendė steigti viešąjį Kėdainių verslo informacijos centrą., taip pat kreiptis į Lietuvos Respublikos ūkio ministeriją dėl Kėdainių verslo informacijos centro steigimo ir veiklos dalinio finansavimo. 2002 m. balandžio 17d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministerijai buvo pateikta paraiška dėl verslo informacinio centro įsikūrimo ir veiklos 2002 metais dalinio finansavimo, taip pat šios įstaigos veiklos plano projektas 2002 m. ir pajamų bei išlaidų sąmata. 2002 m. rugpjūčio 20 d. gautas įgaliojimas iš Lietuvos Respublikos Ūkio ministerijos dėl Kėdainių verslo informacijos centro steigimo. 2002 m rugpjūčio 21 d. surašytas verslo informacijos centro steigėjų susirinkimo protokolas dėl: viešosios įstaigos Kėdainių verslo informacijos centro įstatų priėmimo; viešosios įstaigos Kėdainių verslo informacijos centro direktoriaus skyrimo ir jo atlyginimo nustatymo; darbo sutarties su viešosios įstaigos Kėdainių verslo informacijos centro direktoriumi pasirašymo; viešosios įstaigos Kėdainių verslo informacijos centro patalpų panaudos sutarties projekto. Galiausiai 2002 m. rugpjūčio 21 d. pasirašyta viešosios įstaigos Kėdainių verslo informacijos centro steigimo sutartis.
Per metus centre vidutiniškai įvyksta apie 20 sklaidos renginių. Yra vykdomi labdaros aukcionai, taip pat organizuojami renginiai, kuriuose per metus sudalyvauja apie 400 asmenų dirbančių Kėdainių rajono SVV įmonėse. Per metus surengiama apie 10 mokymų. Centras dalyvauja ir parodose.
Kiekvienais metais auga Centro gebėjimai bei teikiamų paslaugų kokybė. Tinklo įstaigos pakankamai gerai įsisavina ir efektyviai panaudoja tiek Lietuvos smulkaus ir vidutinio verslo plėtros agentūros , tiek įvairių tarptautinių projektų teikiamų metodinę paramą.
Centras savo programas vykdo finansuojamas iš Ūkio ministerijos ir Kėdainių rajono savivaldybės. Taip pat palaiko glaudžius ryšius su savivaldybe, seniūnijomis.
- Kvalifikuotos, darbo įgūdžius turintis personalas. Operatyvumas, lankstumas darbe;
- Konkurencijos nebuvimas, o bendradarbiavimas su kitais tokio pat pobūdžio Respublikiniais centrais tik sąlygoja tobulėjimą;
- Glaudūs ryšiai ir bendradarbiavimas su vietinėmis valdžios institucijomis (Kėdainių rajono savivaldybe, seniūnijomis, Kėdainių teritorine darbo birža);
- Teigiama verslo subjektų nuomonė ir palaikymas.
1.2. Rinkos situacija
Šitokio pobūdžio verslo informacijos...
Šį darbą sudaro 3823 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!