PREKIŲ RINKA.
d) visi atsakymai teisingi.
2. Jei namų ūkis visas disponuojamas pajamas išleidžia, tai vidutinis polinkis vartoti yra:
a) lygus nuliui; d) lygus ribiniam polinkiui taupyti;
b) lygus vienam; e) didesnis už vienetą;
c) mažesnis už vienetą; f) visi atsakymai neteisingi.
Yd=0
APC=C/Yd=0 (bet kokio skaičiaus dalyba iš 0 yra lygi 0)
3. Kai vartojimo išlaidų funkcijos kreivė yra virš 45 laipsnių pasvirimo spindulio, tai:
a) vartojimo išlaidos yra mažesnės nei pajamos;
b) vartojimo išlaidos viršija pajamas;
c) taupymas yra neigiamas, todėl namų ūkis priverstas naudoti santaupas arba skolintis;
d) didėja namų ūkių santaupos;
e) teisingi (a) ir (b) atsakymai;
f) teisingi (b) ir (c) atsakymai.
4. Tarkime, kad namų ūkio vartojimo išlaidos aprašomos šia vartojimo lygtimi: C = 75 + 0,75Y. Kai namų ūkių pajamos yra 1800, tai taupymas yra:
a) 525; b) 375; c) 1275; d) 75; e) visi atsakymai neteisingi.
C=75+0,75*1800=1425
S=Yd-C=1800-1425=375
5. Tarkime, kad namų ūkio vartojimo išlaidos aprašomos šia vartojimo lygtimi: C = 10 + 0,8Y. Kai namų ūkių pajamos yra 800, tai vidutinis polinkis taupyti yra:
a) 0,8125; b) 0,1875; c) 0,8; d) 0,2; f) visi atsakymai neteisingi.
C=10+0,8*800=650
APC=C/Yd=650/800=0,8125
Atsakydami į 6 - 11 testus remkitės lentelėje pateiktais duomenimis.
Pajamos (€)
100
200
300
400
500
600
700
800
900
1000
Vartojimo išlaidos (€)
225
300
375
450
525
600
675
750
825
900
6. Kai pajamos yra 900 €, tai namų ūkis sutaupo:
a) 0 €; b) 25 €; c) 75 €; d) 100 €; e) visi atsakymai neteisingi.
Y=900; C=825
S=900-825=75
7. Kai namų ūkių pajamos padidėja nuo 100 € iki 200 €, tai iš kiekvieno papildomai gauto euro namų ūkiai papildomai išleidžia:
a) 0,75 €; b) 0,25 €; c) 100 €; d) 50 €; e) visi atsakymai neteisingi.
MPC=∆C/∆Y=(300-225)/(200-100)=0,75
8. Kai namų ūkių vartojimas yra 600 €, tai vidutinis polinkis taupyti yra lygus:
a) 0,25 €; b) 0,75 €; c) 0 €; d) 1,0 €; e) visi atsakymai neteisingi.
C=600; Y=600;
S=600-600=0
APS=S/Y=0/600=0
9. Autonominis vartojimas yra lygus:
a) 100 €; b) 50 €; c) – 50 €; d) – 100 €; e) 150 €.
MPC=0,75; C=225; Y=100
225=Co+0,75*100
Co=150
10. Namų ūkių vartojimo išlaidas galime aprašyti šia lygtimi:
a) C = 150...
Šį darbą sudaro 1051 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!