Referatai

Nuotolinio mokymosi aplinka

9.2   (3 atsiliepimai)
Nuotolinio mokymosi aplinka 1 puslapis
Nuotolinio mokymosi aplinka 2 puslapis
Nuotolinio mokymosi aplinka 3 puslapis
Nuotolinio mokymosi aplinka 4 puslapis
Nuotolinio mokymosi aplinka 5 puslapis
Nuotolinio mokymosi aplinka 6 puslapis
Nuotolinio mokymosi aplinka 7 puslapis
Nuotolinio mokymosi aplinka 8 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Aprašymas

Nuotolinio mokymosi aplinka.
Virtualioji mokymosi aplinka.
Virtualiosios mokymosi aplinkos samprata.
Virtualiųjų mokymosi aplinkų klasifikacija.
Virtualiųjų mokymosi aplinkų naudojimas pasaulyje.
Mokslas informacinėje visuomenėje.

Ištrauka

Nuotolinį mokymosį beveik sutapatiname su mokymusi internetu. Kiekvienam aišku, kad tai – mokymasis, kai mokinys ir mokytojas(dėstytojas) yra ne vienoje patalpoje. Kokiomis priemonėmis ir metodais galime organizuoti nuotolinį mokymą: pirmiausia įsivaizduojame kompiuterių tinklus, ryšių priemones...
Žodis „virtualus“ šiandien ypač dažnai vartojamas. Kilęs iš lotynų kalbos (virtualis), apibūdina tariamą reiškinį, kuriuo nors būdu imituojantį tikrovę (pvz., kompiuterio ekrane). Tradiciškai mokymasį mes suprantame, kaip mokinio ir mokytojo tiesioginis bendravimą, dirbant toje pačioje vietoje ir taip pat matant ir tuo pačiu girdint vienas kitą. Atsiradus nuotoliniui mokymuisi atsiranda ir virtualumo sąvoka, kai mokinys ir mokytojas bendrauja internetu jiems patogiu laiku, bei patogiose vietose.
Tada yra pradėta naudoti ar vartoti virtualiosios klasės ar aplinkos sąvoka. Aplinka, kurioje mokinys ir mokytojas susitinka – abstrakti aplinka,kuri imituojanti tikrą klasę: tai gali būti interneto puslapis, garso ar vaizdo konferencija. Konferencijos dalyviai gali jungtis po vieną ar grupelėmis iš skirtingų vietų, tačiau visi turi žinoti, kad dalyvauja ir daugiau žmonių, nors jų ir nėra toje pačioje patalpoje.
Virtualiosios klasės samprata ima vis labiau sietis su grupe žmonių, kurie tuo pačiu metu mokosi to patį kursą (ar kelis kursus),taip pat turi tą patį mokytoją(dėstytoją).Esminis dalykas – mokinių ir mokytojų galimybė bendrauti būnant skirtingose vietose ir kiekvienam patogiu laiku.
Virtualiojoje klasėje mokymas ir mokymasis vyksta kompiuterių tinkle: mokytojas pateikia mokiniams mokomąją medžiagą, užduotis, jie bendrauja naudodamiesi elektroninėmis komunikavimo priemonėmis (elektroniniu paštu, diskusijų grupėmis).Virtualiąja klase galime apibūdinti bet kurią kompiuterių tinkle įmanomą veiklą, kai mokytojas bendrauja su mokiniais. Minėdami virtualiąją klasę, turime omenyje ne vietą, o veiklą, todėl svarbiausia virtualiosios klasės paskirtis yra mokomoji veikla.
Darbui virtualiojoje klasėje reikalingos tam tikros priemonės. Dirbant įprastoje klasėje mums reikia: patalpos, vadovėlių, sąsiuvinių, vaizdinių ar garsinių priemonių, lentos, rašiklių... O ko reikia virtualiojoje klasėje? Būtinybė yra kompiuterių tinklai. Tačiau vien to mokymuisi virtualioje aplinkoje neužtenka. Reikia mokomųjų priemonių ir mokymosi proceso valdymo. Tai suprantama, nes virtualioji klasė sudėtingesnė už...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1589 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
8 psl., (1589 ž.)
Darbo duomenys
  • Informacinių technologijų referatas
  • 8 psl., (1589 ž.)
  • Word failas 57 KB
  • Įkeltas: 2024 m.
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt