Kompiuterių technologijos nuolat tobulėja, todėl yra gana sudėtinga aprašyti dabartinę padėtį rinkoje, nes galbūt rašant šį darbą, kur nors pasaulyje jau pristatinėjama kokia nors naujiena, todėl pradžiai pateiksiu keletą istorinių faktų, kurie jau tikrai nepasikeis.
Toliau darbe panagrinėsiu šiuolaikinių nešiojamų kompiuterių technologijas. Bene pagrindinis nešiojamo kompiuterio skirtumas nuo įprastųjų yra baterija ir įvairios technologijos padedančios taupyti elektros energiją. Todėl savo darbe nemažai dėmesio skirsiu šiom technologijom ir specialiai nešiojamiems kompiuteriams skirtiems procesoriams.
Toliau pateiksiu informacijos apie kelis naujus produktus nešiojamų kompiuterių rinkoje. Visos naujovės pirmiausia būna įdiegiamos personaliniuose kompiuteriuose o tik vėliau perkeliama į nešiojamuosius. Galbūt tai iš dalies įtakoja tokių kompiuterių nepopuliarumą. Prie tokių faktorių būtų galima priskirti didesnę kainą ir žmonių konservatyvumą.
Stalinis kompiuteris namuose užima apie 2 kvadratinius metrus, o nešiojamasis užima vienos knygos vietą lentynoje. Taigi tereikia paskaičiuoti dviejų kvadratinių metrų gyvenamo ploto kainą ir svarstyklės nusvyra nešiojamų kompiuterių naudai. Nuolat pingant ir didėjant tokių įrenginių našumui galima tikėtis, kad netolimoje ateityje nešiojamų kompiuterių rinka plėsis. Todėl jau dabar vartotojam reikia domėtis technologinėm naujovėm, kad ateityje perkant kompiuterį nereikėtų pasitikėti vien pardavėjo pažadais.
Nešiojamas kompiuteris turi plokščią LCD ekraną ir paprastai sveria mažiau nei keturis kilogramus. Jie naudoja baterijų energiją, kad nereikėtų nuolatinio elektros srovės šaltinio, kurį naudoja tik baterijom įkrauti ir dirbant namie. Dabartiniai nešiojami kompiuteriai atlieka visas funkcijas, kurias atlieka stacionarūs, dažnai nešiojamajame būna gerokai dagiau integruotų įrenginių nei parastame staliniame kompiuteryje.
Klaviatūra. Jos funkcionalumas yra aukojamas siekiant sumažinti dydį. Dauguma klavišų turi dvi ar daugiau funkcijų. Jei nepakanka tokios klaviatūros, galima prijungti įprastą stalinę ir dirbti kaip su PK.
Ekranas. Dabar nešiojamuose kompiuteriuose naudojami geros kokybės aktyvios matricos LCD monitoriai. Tačiau jei dėl kažkokių sąlygų nepakanka kompiuterio ekrano, dažnai yra realizuota galimybė vaizdą išvestį į projektorių, televizorių ar kitą monitorių.
Pelė. Nešiojamuose kompiuteriuose yra naudojama speciali aikštelė, kuri reaguoja į prisilietimą, kai kuriuose modeliuose yra nedidelė rankenėlė – manipuliatorius klaviatūros...
Šį darbą sudaro 3195 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!