Referatai

Narkomanija, alkoholizmas, rūkymas

9.0   (2 atsiliepimai)
Narkomanija, alkoholizmas, rūkymas 1 puslapis
Narkomanija, alkoholizmas, rūkymas 2 puslapis
Narkomanija, alkoholizmas, rūkymas 3 puslapis
Narkomanija, alkoholizmas, rūkymas 4 puslapis
Narkomanija, alkoholizmas, rūkymas 5 puslapis
Narkomanija, alkoholizmas, rūkymas 6 puslapis
Narkomanija, alkoholizmas, rūkymas 7 puslapis
Narkomanija, alkoholizmas, rūkymas 8 puslapis
Narkomanija, alkoholizmas, rūkymas 9 puslapis
Narkomanija, alkoholizmas, rūkymas 10 puslapis
Narkomanija, alkoholizmas, rūkymas 11 puslapis
Narkomanija, alkoholizmas, rūkymas 12 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Aprašymas

Narkomanija, Priklausomybė, Lėtinis abstinencijos sindromas (blaivėjimo metu atsirandantys natūralūs simptomai), Detoksikacija – organizmo išvalymas nuo narkotinių medžiagų, Motyvacija - apsisprendimas (noras) gydytis nuo priklausomybės. Reabilitacija, Socialinė reintegracija, Prevencija, Rūkymas, Socialiniai rūkymo padariniai, Patarimai metančiam rūkyti, Rūkymas paskatina ir sukelia daugelį negalavimų, ligų. Alkoholis, Rūkaliaus portretas, Kaip alkoholis veikia žmogaus organizmą?, Alkoholizmas, Alkoholis ir kultūra, Gėrimo papročiai įvairiuose kraštuose yra skirtingi. Nuosaikaus gėrimo šalims būdinga. Paauglių girtavimui taip pat būdingi tam tikri dėsningumai. Narkotinės medžiagos. Narkotinės medžiagos skirstomos į tokias grupes. Vartojant visų rūšių narkotikus gresia. Teisinės problemos. Pinigų problemos.Lėtinis abstinencijos sindromas (blaivėjimo metu atsirandantys simptomai). Kitos problemos, kurias sukelia narkotikai. Lėtinio abstinencijos sindromo simptomai.Lėtinio abstinencinio sindromo eiga.

Ištrauka

Narkomanija – psichinės priklausomybės nuo psichoaktyvių medžiagų.
Kai žmonės galvoja apie narkomaniją, paprastai jie galvoja tik apie vartojimo metu atsirandančius simptomus ir pamiršta apie blaivumo metu atsirandančius simptomus. Bet kaip tik blaivumo metu atsirandantys simptomai, ypatingai lėtinis abstinencijos sindromas, labai apsunkina blaivumo siekimą.
Priklausomybė būsena, kai žmogus dėl nuolatinės absorbcijos jaučia nenumaldomą nuodingų medžiagų poreikį. Priklausomybė nuo produkto yra poreikis reguliariai vartoti tą produktą nebevartojimo simptomams išvengti. Priklausomybė nuo produkto sukelia įvairias fizines ir psichines problemas. Žmogus yra priklausomas, kai per 12 mėnesių laikotarpį pastebi bent tris tolimesnius simptomus: * toleravimą (kai reikia suvartoti vis didesnį kiekį tam pačiam poveikiui gauti); * suvartojamo kiekio arba laikotarpio padidėjimas; * suvartojimui kontroliuoti reikia įdėti nemažai pastangų; * dėl vartojimo sumažėja aktyvumas; * vartojimas nepaisant fizinių ar psichinių problemų, susijusių su produkto vartojimu.
Nesugebėjimas aiškiai galvoti.
2. Atminties sutrikimai.
4. Miego sutrikimai.
5. Fizinės koordinacijos sutrikimai
6. Neatsparumas įtampai
Detoksikacija – organizmo išvalymas nuo narkotinių medžiagų.
Tai medicinos pagalba nuo narkotinių medžiagų priklausomam žmogui. Jos tikslas padėti nutraukti narkotikų vartojimą ir minimalizuoti abstinencijos sindromą. Tyrimai rodo, kad vien detoksikacija nepadeda nutraukti narkotikų vartojimo ilgesniam laikui, todėl po jos reikia kitokių, ne tik medicininių intervencijų.
Motyvacija - apsisprendimas (noras) gydytis nuo priklausomybės.
Motyvacija gydytis probleminė priklausomybės ligų gydymo sritis. Siekiant paskatinti ar sustiprinti norą gydytis, žmogui reikia psichologo, socialinio darbuotojo ar psichoterapeuto konsultacijų.
Reabilitacija – koordinuotas, kompleksinis medicininių, socialinių, pedagoginių, profesinių priemonių naudojimas, siekiant maksimalaus reabilituojamojo funkcinio aktyvumo. Reabilitacijos sąvoka daugiau nusako ligonio funkcinę būklę, jos grąžinimą bei ligonio elgesio kitimus.
Reabilitacija
Reabilitacija – tai terminas, reiškiantis bet kokią kryptingą intervenciją, konsultaciją arba kitus veiksmus, gerinančius asmenų, turinčių fizinių, psichologinių ar socialinių sunkumų, funkcionavimą. Bet kokiu atveju, reabilitacijos tikslas yra pozityvių įgūdžių ar nuostatų formavimas ar atstatymas, įgalinant asmenį pilnaverčiai dalyvauti visuomenės gyvenime.
Reabilitacija
Kalbant apie asmenis, sergančius priklausomybės nuo narkotinių medžiagų ligomis, reabilitacija – psichinės priklausomybės nuo psichoaktyvių medžiagų pašalinimas.
Socialinė reintegracija
Egzistuoja trys socialinės reintegracijos „ramsčiai“: 1) apgyvendinimas; 2) švietimas...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 4368 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
12 psl., (4368 ž.)
Darbo duomenys
  • Lietuvių kalbos referatas
  • 12 psl., (4368 ž.)
  • Word failas 103 KB
  • Įkeltas: 2024 m.
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt