Šperos

Mokesčiai, GPM

9.6   (3 atsiliepimai)
Mokesčiai, GPM 1 puslapis
Mokesčiai, GPM 2 puslapis
Mokesčiai, GPM 3 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

1.Mokesčiai–įvairūs mokėjimai į valstybės biudžetą, kuriuos moka jurid.ir fiz.asmenys bei verslo įm. pagal valstybės ar teritorinės valdžios nustatytais įst., į tam tikrus biudžetinius fondus. 2.M.reikšmė,reikalingumas.
Mokesčiais surinktos lėšos įskaitomos į valstybės (sav-bės) biudžetą ir naudojamos pgl to biudžeto patvirtintas išlaidų sritis Respublikos ar sav-ybių reikmėms tenkinti. Mokesčių esmė yra tai, kad valstybė turi sukaupti tam tikrus piniginius (ar natūrinius) išteklius savo veiklai, t. y. funkcijoms valdyti.
7. Mokesčių funkcijos. Svarbiausios mokesčių funkcijos yra: 1) fiskalinė- ji pasireiškia tuo, kad biudžeto pajamų formavimo pagrindą sudaro mokesčiai; 2) perskirstomoji- ji susijusi su fiskaline ir ji pasireiškia tuo, kad gautos į nac.biudžetą mokesčių mokėtojų lėšos perskirstomos tarp šalies gyventojų, ūkio subjektų bei veiklos sferų; 3) reguliavimo- - veikia infliaciją, nedarbą.
8. Apmokestinimo principai ir uždaviniai. Apmokestinimo principai yra šie: 1) teisingumo; 2) ekonominio efektyvumo; 3) administracinio paprastumo; 4) mokestinių įplaukų produktyvumo bei elastingumo.
10. Mokesčių našta. Tai įplaukų( Liet.nac.biudžetž, soc.draud.biudžete ir kt.fonduose) santykis su bendruoju vidiniu produktu (BVP)
11. Mokesčių klasifikavimas.-pagal mok.nustatymą,rinkimą,įplaukų paskirstymą: valstybiniai ir vietiniai: pagal ėmimo būdą: tiesioginiai ir netiesioginiai; pagal apskaičiavimo metodą: vienetiniai,progresiniai,proporciniai,regresiniai.
14. Leidžiami atskaitymai. – visos faktiškai patirtos įprastinės tokiai veiklai sąnaudos, būtinos vieneto pajamoms uždirbti ar ekonominei naudai gauti. Prie tokių sąnaudų apskaičiuojant apmokestinamąjį pelną priskiriamos pardavimo,bendrosios ir administracinės sąnaudos.
15. Ribojamų dydžių leidžiami atskaitymai. 1)ilg.turto nusidėvėjimo ar amortizacijos sąnaudos; 2) ilg.mater.turto eksploatavimo, remonto ir rekonstravimo sąnaudos; 3) komandiruočių sąnaudos; 4) reklamos ir reprezentacijos sąnaudos; 5) natūralios netekties nuostoliai; 6) mokesčiai; 7) beviltiškos skolos; 8) įmokos darbuot.naudai; 9) parama; 10) mokestinio laikot.nuostoliai; 11) kiti atskaitymai.
16.Neleidžiami atskaitymai –PVM, mokamas į biudžetą ir pelno mokestis; palūkanos, mokamos už valstybės ar savivaldybių kapitalo naudojimą; netesybos, į biudžetą ir valstybės fondus, sumokėtos baudos, delspinigiai ir kitos sankcijos už LR teisės aktų pažeidimus; ribojamų dydžių atskaitymų dalis, viršijanti nustatytus dydžius; parama ir dovanos, išskyrus nustatytus atvejus; vieneto padarytos žalos atlyginimas; dividendai ar kitaip paskirstytas pelnas; praėjusių mokestinių laikotarpių klaidų...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 4419 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
3 psl., (4419 ž.)
Darbo duomenys
  • Finansų špera
  • 3 psl., (4419 ž.)
  • Word failas 97 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią šperą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt